Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Bir koç burcu erkeğine gönlünüzü kaptırdıysanız şimdiden sizleri uyarmak isteriz, karşınızda heyecanlı, ele avuca sığmaz, doyumsuz ve istekleri konusunda kendi yolundan dönmeyen bir erkek var. Koç burcu erkeğinden etkilenmemek zordur; özgüvenli, esprili ve korkusuz tavırlarıyla girdikleri her ortamda ilgiyi üstlerine çekmeyi bilirler.

Koç burcu erkeğini kendinize aşık etmenin yolları nelerdir?

İlk olarak koç burcu erkeği kibar ve naif kadınlardan etkilenir; aşırılıklar, sivri tavırlar koç burcu erkeğinin sizi itici bulmasına neden olabilir. Yumuşak başlı ve feminen kadınlardan hoşlanan koç burcu erkeklerinin bir grup ya da toplulukta dikkatini çekmenin yolu kibar konuşmak ve kibarca gülmek, geri planda durmayı tercih etmek olabilir. Aynı zamanda göz göze geldiğinizde gözlerinizi kaçırmanız ve ilginizi gizlemeye çalışmanız da koç burcu erkeği tarafından fark edilecek ve ilgisinin üzerinize çekilmesine yardımcı olacaktır.

Koç burcu erkeği kontrolü tecrübe etmekten hoşlanır, sizi yönlendirdiğini ve size bir şeyler kattığını düşünmesi koç burcu erkeğinin size daha fazla çekilmesini sağlayabilir. Sohbet sırasında söylediklerine hak vererek onaylamanız ve uyumlu davranmanız koç burcu erkeğinin sizden etkilenmesini sağlayacaktır.

Koç burcu erkeği nelerden etkilenir?

Koç burcu erkeği zodyağın uçarı çocuğudur ve tıpkı bir çocuk kadar hızlı bir şekilde dikkati dağılabilir ve ilgi odağından çıkabilirsiniz. Sizin kendisine tamamen aşık ve adanmış olduğunuzu düşünmesi koç burcu erkeğinin ilgisinin azalmasına ve sizden uzaklaşmasına sebep olabilir.

Koç burcu erkeği kovalanmaktan hoşlanmaz, kendisi istediği için size yaklaşmasını sağlamalısınız, ilginizi belli etmeniz koç burcu erkeğinin ilgisinin azalmasıyla sonuçlanabilir, onun sizi tavlamasına izin vermeniz gerek.

Sadık olmalısınız, onu kıskandırmanızdan hoşlanmayacaktır fakat başka erkeklerin ilgisinin üzerinizde olması ve oluşan rekabet koç burcu erkeği için bulunmaz bir fırsattır. Bundan fazlaca keyif alacak ve size olan ilgisi katlanarak artacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. elif k dedi ki:

    Harika bir yazı olmuş, emeğinize sağlık 🙂