Yeni Bir Girişim Olan KlugDossier Nedir? Listelenince Kazandırır mı?

Yeni Bir Girişim Olan KlugDossier Nedir? Listelenince Kazandırır mı?

Daha önce bir çok kripto para birimleri içeriği hazırladık, altcoin tavsiyeleri verdik (kendi araştırmalarınızı yapmanız için), şimdi ise yeni bir coin olmanın da ötesinde güzel bir girişim olan KlugDoisser’den bahsedeceğiz. Projenin web sitesine girdiğinizde sizi oldukça zengin bir sayfa karşılıyor.

Proje hem işletmelere hem de tüketicilere yönelik güzel bir şekilde hazırlanmış, ayrıca bir çok kullanım durumu bulunmakta. KlugDossier platformu henüz farklı birisi tarafından yapılmamış bir proje olduğundan şimdiden rakipsiz olduklarını söylemek yanlış olmaz. Dilerseniz artık KlugDossier nedir? Detaylıca inceleyelim….

KlugDossier Nedir?

Kendi platformları üzerinden yaptıkları açıklamada öncelikle KlugDossier’in anlamına değinmişler, “Klug” kelimesinin Almancada akıllı, “Dossier” kelimesinin ise veri/kayıt anlamına geldiği vurgulanmış. Yani söz gelimi KlugDossier isimli bir marka oluşturmalarının nedeni projeyi “Akıllı Veri” olarak tanımlamak.

KlugDossier’in çıkış sebebi işletmelerin bir çok veri ve kayıt arasında kaybolmaları. Özellikle algoritmik ticaret, tahmine dayalı analiz, bilişsel analiz ve buna büyük ölçüde bağlı olan diğer faaliyetler ile ilgili karmaşık verileri sade ve anlaşılır haliyle bulmalarını sağlayan KlugDossier şimdiden büyük bir ilgiye sahip.

Kurumsal olarak işletmenizin verilerini yapay zeka teknolojisini kullanarak doğruluyor, sorguluyor ve özgün biçimde karşınıza hızlı bir biçimde çıkarıyor. İşletmelerin en büyük problemlerinden veri analizi, kayıt tutma, tahmine dayalı analiz gibi bir çok sorunu ortadan kaldıran KlugDossier daha bir çok soruna hitap ediyor.

KlugDossier nedir ve ne için kullanılır? Gibi soruların cevabını kısa ve net bir açıklama ile vermeye çalıştık. Daha fazla hakkında bilgi almak isterseniz resmi web sitelerine buradaki bağlantıya tıklayarak gidebilir, daha detaylı bir şekilde, videolu sunumlarla projeyi inceleyebilirsiniz. Şimdi projenin yatırım ve teknik ekip kısmından kısaca bahsedeceğim…

KlugDossier Ekibi ve Projeye Dair Detaylar

Genelde bu tarz projeleri incelerken ilk önce ekiplerine bakarım, tecrübeli ve çalışkan bir ekip gerçekten bir çok şeyi inanılmaz biçimde başarabiliyor. KlugDossier ekibi de oldukça başarılı duruyor ve projeye dair merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alabiliyorsunuz. Çalışkanlık ve başarı durumları ise takdire şayan.

Peki, bu ekip kimlerden oluşuyor? Projenin CEO’su Waqas Khan, finans mezunu ve yeminli mali müşavir. KPMG ve PwC gibi kendi alanında dünyanın en iyi şirketlerinde 10 yıllık bir deneyime sahip. Ayrıca, varlık yönetimi konusunda da 13 yıllık özgeçmişi bulunuyor. Teknik ekibin bir diğer üyesi ise Shailesh B Nair, projenin kurucu ortağı ve CTO’su. Ethereum, Substrate, Polkadot, Cosmos dahil olmak üzere özellikle veri analizi, DeFi, Fintech ve blok zincirleri gibi alanlarda yazılım geliştiriyor.

Teknik ekipteki bir diğer kişi ise Chuck Stoops gerçekten deneyimleri beni çok etkiledi, özellikle finans alanında dünyanın en büyük şirketlerinde (PayPal, Netflix, Blackberry, Skype ve Ebay) üst düzen görevler üstlenen Spoots’un kariyeri göz dolduruyor. İlgili şirketlerde toplamda 20 yıl gibi bir tecrübeye sahip.

KugDossier detaylarına gelecek olursak işbirlikleri yapmak konusunda oldukça istekliler, ilerleyen zamanlarda projeleri ile ortaklık kurabilecekleri bir çok şirketi şimdiden belirlemişler. Bütün bunların yanı sıra yol haritasına baktığımız zaman dünyaya ve yatırımcılarına büyük katkı sağlayabilecek bir şirket olduklarını söyleyebilirim.

KlugDossier Token Almalı mıyım? Kazandırır mı?

Şimdi geldik kazanç kısmına, öncelikle Token‘ın henüz çıkmadığını belirtmekte yarar var. Tabi şunu da belirtmiş olalum Telegram grubunda şuan 12 bin üzeri kullanıcıya sahip ve Twitter’da ise yine aynı şekilde 12 bin üzeri takipçileri var. Bu da demek oluyor ki projenin başlamasını takip eden binlerce kullanıcı.

Peki KlugDossier Token ne zaman çıkıyor? Token’in çıkış tarihi resmi Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşıma göre 31 Temmuz, çıktığında ise çok değerlenir mi diye soracak olursanız hızlı bir şekilde yükseleceğini söyleyelim. Token’ın çıkış fiyatı ise 0,75$. Projeye ve ilgiye bakarsanız oldukça düşük.

Almak konusunda ise projeyi araştırmanızı öneriyorum, kendi araştırma veya gözlemlerinizi yapmadan bu tarz projelere yatırım yapmak doğru değil. Bunun için Telegram gruplarına katılabilir, Twitter hesaplarını takip edebilir ve Web sitelerini inceleyebilirsiniz. Zaten grafikler, videolar ve sade açıklamalar ile projenin tüm detaylarından bahsedilmiş.

Resmi KlugDossier Bağlantıları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi KlugDossier veya başka bir kripto para birimi için kendi araştırmanızı yapmadan yatırım hiç kimse tarafından önerilmez. Doğrusu da budur. Bu nedenle sizler için KlugDossier’in sahip olduğu bağlantıların bir listesini hazırladık. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

KlugDossier hesapları:

  • Twitter: https://twitter.com/dossierklug
  • Telegram: https://t.me/Klugdossier
  • Web site: https://www.klugdossier.com

Altcoin önerileri araya kripto para yatırımcıları için, yeni çıkan kripto para projelerinden birisi olan KlugDossier nedir? nasıl alınır? kazandırır mı? gibi soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Umarım faydalı bir kripto para önerileri içeriği olmuştur sizler için. Projeyi daha önce belirttiğimiz gibi araştırarak yatırıp yapıp-yapmayacağınıza karar verebilirsiniz. Bol kazançlar dilerim…

YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer ? Eğitmen ? Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al - tanıtım yazısı