En Yeni Yöntem! Instagram Gizli Hesap Görme 2022

En Yeni Yöntem! Instagram Gizli Hesap Görme 2022

Instagram gizli hesap görme: Dijital Dünyanda en popüler sosyal ağlardan birisi olan Instagram ülkemizde 38 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. Türkiye Instagram kullanıcı sayısı ile dünyada 6. sırada bulunmaktadır. Instagram, Facebook’dan daha popüler durumda. Kullanıcıların en çok aratmış olduğu şeylerin başında da gizli hesap görme ve gizli profile bakmadır. Instagram’ın en sevdiğimiz özelliklerinde biri de gizlilik.

Instagram gizlilik ilkesi altında, kullanıcıları korumak için gizli hesapları sadece hesabın takipçilerine gösterir. Yani sizin takip ettiğiniz hesaplar veya takip etmediğiniz hesaplar, gizli olduğu taktirde paylaşımlarınızı göremez. Sadece sizi takip edenler profilinizde ki paylaşımları görebilir. İnstagram ’da takip etmediğiniz gizli, kilitli, kapalı hesapları görüntülemek mümkün mü? Sorusunun cevabı evet mümkündür.

Hoşlanmadığınız, sırf sizi takip etmiyor diye takip etmediğiniz hesapları, eski sevgilinizi veya hoşlandığınız ama takip etmeye çekindiğiniz herhangi birini Instagram’da gizli hesapları takip etmeden profil görüntüleyebilme sayesinde yakalanmadan rahatlıkla stalklayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın size gönderdiği bir içeriği görüntüleyebilmek için artık o hesabı takip etmenize gerek kalmadan görebilirsiniz. Eskiden Instagram’ın bir açığı sayesinde gizli profili görmek mümkündü.

Masaüstü üzerinden Instagram giriş yaptıktan sonra profilini görmek istediğiniz kişinin hesabına gidip ‘’daha fazla göster’’ seçeneğine tıkladıktan sonra paylaşımlara ulaşılabiliyorken instagram bu açık için güvenlik önlemi aldı ve artık bu işlem ile hesaplar görme engellenmiş oldu.

Bazı mobil uygulama geliştiricileri gizli instagram hesaplarına girebilmeyi kolaylaştırmak adına uygulamalar geliştirdiler. Instagram’da kullanıcıların istedikleri zaman profilleri takipçi olmayan kullanıcılar için kapatma özelliği bulunmakta. Takipçi olmayan kişiler paylaşılan resim, video vb. gibi şeyleri göremiyorlar.

Instagram kullanıcıları da takipçi olmadan gizli hesapları görmek isteyenler bu uygulamalar sayesinde erişim sağlayabilmektedirler.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Instagram Gizli Hesap Görme

Bunlar; LiLi uygulaması ile gizli profil görüntüleme, Postegro uygulaması ile gizli hesap görüntüleme, Bestwhozi uygulaması ile gizli hesap görme, Ghosty Instagram gizli hesap görme uygulaması gibi. Uygulamaları yüklediğiniz zaman gizli profiline ulaşmak istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı daha önceden indirmiş ise gizli profili görmek mümkün olabiliyor. Uygulama ile girdiğinizi hesapların hikayelerini de görmeniz mümkün oluyor.

Öne çıkan hikayeleri ve 24 saat içerisinde attığı hikayeleri kendiniz deşifre olmadan görebiliyorsunuz.

Pingru ile gizli hesapları görebilirsiniz. Story’lere bakmak için ücretli versiyona bakmanız gerekiyor. Ek olarak 30 TL aylık ödeme yaparak uygulamadan istediğiniz kadar hesaba bakabilir, storyleri de görebilirsiniz.

Bu uygulamayı uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Ücretsiz kullanım hakkınız 3 adettir. Günde maksimum 3 defa kullanabiliyorsunuz.

Hikayeler ve storyleri görmek için ücretli versiyonu kullanmak gerekmektedir.

Postegro uygulamasını indirdiğiniz zaman, gizli profili görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı indirip kullanmış ise gizli profili görme şansınız çok yüksektir. Fakat takipçilerinden hiç kimse uygulamayı indirmemişse profile bakma şansınız ne yazık ki yoktur.

Son zamanlarda Instagram gizli profillere bakmak isteyen kullanıcılar yüklemiş oldukları uygulamaların istekleri dışında story paylaşımları yaptığını paylaşıyor. Eğer uygulamaları telefonunuza yüklerken buna izin verdiyseniz hesabınızın bilgileri uygulama geliştiricilerinin eline geçebilir.

Hesabınızın bilgilerinin başkasının eline geçmesini istemiyorsanız yeni açmış olduğunuz başka bir hesap ile deneme yapabilirsiniz. Öncelikle Postegro internet sitesine giriş yapın ya da uygulamayı telefonunuza yükleyin.

Yükledikten sonra sizden giriş yapmanız istenecek. Buraya kullanıcı adı ve şifre kısımlarını instagram hesap bilgileriniz olacak şekilde doldurun (deneme hesabı oluşturup kullanmanız önerilir) Ardından giriş yap butonuna dokunun.

Hesabınızın bağlı olduğu mail adresine bir posta gelecektir. Postada yer alan kodu uygulamaya girin. Ardından uygulama açılacaktır, buradan kontrol etmek istediğiniz kişinin profiline bakabilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - antalya haber - cialis - sosyalhane.com - hosting