Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Telifsiz Müzikler Paylaşan Siteler 2022

Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Telifsiz Müzikler Paylaşan Siteler 2022

Günümüzde Youtube sitesi için içerik oluşturan milyonlarca insan var. Youtube içerik oluşturucularından bir çoğu müzikleriyle bilinir. Mesela ülkemizdeki Youtube kanallarından örnek verelim 140journos, bu kanal içerikleri derleyen ve yayımlayan bir kanal. Videolarında genelde videolar derledikleri içinde arka plana müzik eklemeleri gerekiyor.

Bu şarkılardan bir çoğunun telif hakkı ile korunması nedeniyle çoğu zaman reklam göremezsiniz videolarında. Dolayısıyla anlayacağınız bu bir çok içerik oluşturucu için büyük bir problem. Ancak, elbette bu yazıyı okuyanlardan biriyseniz artık telifsiz müzik arama probleminizin kalmayacağını bilmenizi isterim.

İnternet’te telifsiz müzikler paylaşan bir çok site var, fakat telifsiz şarkı iddiaları kendileri tarafından uydurulan bir kılıf. Özellikle Youtube başta olmak üzere bir çok platform üzerinden bu tarz faaliyetler sürdürülüyor. Bizim yazımıza eklediğimiz sitelerde peki durum ne?

Yazımıza eklediğimiz sitelerin bir çoğunda telifsiz müzikler yönetici tarafından eklenmektedir, bunun artısı ne diye merak edenler için şunları söyleyebilirim; Telifsiz müzikler sosyal bir platformda yani çoklu kullanıcılar tarafından yayımlanıyorsa gözden kaçırılan veya telif hakkı talebi bulunan içerikler içlerinden çıkabiliyor.

Velhasıl telifsiz müzik paylaşımları tek bir elden yapılması daha güven verici sizler için bu yüzden telifsiz müzik siteleri listemize dünyada en fazla kullanılan ve en fazla güven verici siteleri ekledik. Bu telifsiz müzikler paylaşılan sitelerin içerisinde dilediğiniz türden şarkıyı çok kısa sürede aramadan direk arayüze girerek bulup indire bilirsiniz.

Telifsiz müzikler paylaşan siteler listemize geçmeden önce konuyla ilgili sizin kullandığınız siteler varsa bizlere yorum kısmından bildirmeyi ve listemize eklememiz için yardımcı olmayı unutmayın. Lafı daha fazla uzatmadan telifsiz müzikler paylaşan Youtube alternatifi sitelerin listesine geçelim.

Telifsiz Müzikler Paylaşan Siteler 2022

  1. Bensound
  2. HookSounds
  3. Filmstro
  4. Purple Planet
  5. Sound Cloud
  6. Premium Beat
  7. Audionautix

Telifsiz müzik paylaşımı yapan siteler listemiz bu kadardı umarım yardımcı olmuştur. Daha fazla bu konu hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sizin de diğer okurlarımıza tavsiye ettiğiniz siteler olursa yorumlar kısmında paylaşın.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al