Türkiye’nin En İyi Kişisel Blog Siteleri

Türkiye’nin En İyi Kişisel Blog Siteleri

Türkiye’de blog yazan sayısı son zamanlarda oldukça artmış durumda, tabi durum böyle olunca başarılı olanlarla olmayanlar arasında oldukça arası açık bir fark oluşturuyor. Biz bu yazımızda son zamanların en iyi ve en başarılı kişisel blog sitelerini sizlerle paylaşacağız.

1. ozelali.com

Ali Özel’in paylaşımlarını yaptığı bu blog’u, kendini geliştirmek isteyen tüm kullanıcılarımıza öneriyorum. İçerisinde, açık sözlülük, iş hayatı, müşteri ilişkileri ve yönetici olmak konularında yayın yapan bu blog’u bir çok kullanıcı takip etmekte. Her kitleye uygun paylaşımlarını ve verdiği eğitimler hakkında bilgi almak için mutlaka bir göz atın.

2. wpmavi.com

Listemizin 2. sırasında yer alan WPMavi, WordPress kullanıcıları için birbirinden farklı içerikler yayınlıyor, çok fazla aktif paylaşımlar yapılmasa’da içerisinde WordPress kullanıcılarının mutlaka işine yarayacak bir çok içerik mevcut. Sizde eğer WordPress kullanıcısıysanız siteye bir göz atmanızı tavsiye ederim.

3. sosyalmedya.co

Sosyal medya sitesi, sosyal medya kullanıcılarına biçilmiş kaftan olarak tanımlanıyor. İçerisinde işinize yarayacak muhteşem ipuçları barındıran bu site, sadece sosyal medya alanında değil blog yazarları için’de içerik oluşturma ve daha bir çok makale paylaşıyor. Sosyal medyada’ki eksiklerinizi bu site ile tamamlayabilirsiniz.

4. cezmikalorifer.com

Cezmi Kalorifer benimde sıklıkla okuduğum eğlenceli içerikler üreten bir blog sitesi. İçerisinde sosyal medya olayları, troll’ler, eğlenceli Twitter paylaşımları ve önemli haberleri yayınlayan Cezmi Kalorifer kişisel olarak günümüzün en popüler blogların’dan biri. Canınız sıkıldığı anda girip eğlenebileceğiniz bu siteye’de mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

5. medium.com

Medium tam anlamıyla kişisel bir blog olmasa’da kullanıcılarına özel oluşturduğu sayfalarla kişisel bir alan yaratıyor, dolayısıyla kişisel paylaşımlara izin veriyor diyebiliriz. Ayrıca, sunduğu kusursuz arayüzüyle’de kullanıcıların beğenilerini kazanmış durumda. Sizde bugün Medium.com ile içerik oluşturmak için üye olabilir veya diğer insanların yaptığı paylaşımlara bir göz atabilirsiniz.

6- civdem.com

Civdem, İnternet’deki fırsatları, dijital para birimlerini ve teknolojiyi kaleme alan günümüzün başarılı kişisel blogların’dan biri. Hatırı sayılır bir okura sahip ve güzel paylaşımlarını sürekli olarak yapıyor. Sizde blog yazılarını okumak için mutlaka ziyaret edin derim.

7. buseterim.com.tr

Buse Terim’i tanımayan yoktur, yaptığı işlerdeki başarısı her geçen gün biraz daha artıyor. Bir zamanlar Youtube’a içerik üreten Buse Terim, son zamanlarda’da kişisel blogun’dan içerik üretiyor. Daha öncesinde çoğunluk olarak kadınlar için içerik üretiyor olsa’da günümüzde erkekleri ilgilendiren’de bir çok paylaşımı var.

8. kesfetsene.com

Keşfetsene, ekonomik seyahat rehberi olarak yayın yapan kişisel bir blog sitesi. Siteye listemizde yer vermemizin en büyük nedeni, Altın Örümcek web ödüllerine sahip bir blog olması. Birbirinden güzel paylaşımlarla bizce’de bu ödülü sonuna kadar hak eden bir site.

9. ondagordum.com

Sıradaki sitemiz ise dizi ve filmlerde ünlülerin kullandığı takı, aksesuar gibi eşyaları İnternet üzerinde paylaşan bir blog. Ayrıca Kendin Yap (DIY) paylaşımlarıda bulunan bu bloga mutlaka bir göz atınderim.

10. gokhansenses.com

Gezi ve dalış uzmanı olan, Gökhan Şenses tarafından yayına giren bu blog sitesi balık avlamak, gezi ve dalış gibi bir çok konuyu barındırıyor. Özel olarak dalış eğitimleri’de veren Gökhan Şenses’den öğrenecek çok şeyiniz var diyerek, mutlaka web sitesine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Yukarıda listelediğimiz blog siteleri son zamanların medyada ses getiren blogların’dan oluştuğunu belirterek, hepsine bir göz atmanızı öneriyorum.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.