Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

Getir ilk sipariş kodu: Getir uygulamasının vereceğiniz ilk siparişte yapacağınız ilk alışverişte uygulamayı kullanan  müşterilerine özel  30 TL indirim imkanı sunuyor. Bu kampanyadan faydalanmak için yazımızda sizleri bilgilendirmek için yapmanız gereken aşamaları maddeler halinde sizin için listeleyeceğiz. Söz ettiğimiz uygulama bir alışveriş uygulamasıdır. Getir uygulamasını indirip alışveriş yaptığınız zaman birden çok cazip fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Getir İlk Sipariş Kodu

Tek tuşla kapınıza kadar gelen ürünler bizim için kulağa oldukça faydalı geliyor. Bu sebeple de tek tıklama yaparak online alışveriş yapabilirsiniz.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nedir?

Getir uygulaması günümüz internetinin gelişmesiyle ayağımıza kadar gelen, market işlevini gören bir platformdur. Uygulamayı ilk defa kullananlar için Getir’in kullanıcılara özel kampanyasından bahsedelim. Getir, ilk siparişe özel 30 TL indirimi vereceğiniz ilk market alışverişine geçerlidir. İndirimin yanı sıra seçili bazı ürünlerde bir alana bir bedava kampanyası da kullanıcılara sunuyor.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirimi Nasıl Yapılır?

Getir ilk siparişe 30 TL indirimi kullanmak oldukça kolay bir işlemdir. Birazdan yazımızın devamında sizlere uygulamanız gereken yolları maddeler halinde sıralayacağız. Gelelim bu kampanyayı nasıl kullanmamız gerektiğine.

  1. Öncelikle getir uygulamasını telefonunuza veya tabletinize; Google Play Store veya App Store uygulamasını açıp arama yerine “getir” yazın. Daha sonra seçeneklerde indir yazısına basarak uygulamayı indirin.
  2. Devamında online bir alışveriş uygulaması olarak bilinen Getir uygulaması için giriş yapmalı ya da üye olmamız gerekiyor. Asıl bilgileri ve adresinizi yazdığınızdan kesinlikle emin olmanız gerekmektedir.
  3. Hala 30 TL indirim kampanyasından  faydalanmak istiyorsanız 130 TL’lik  alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu sebeple 130 TL ve üzeri alışverişlerinizde ürününüzü sepete eklemelisiniz. Daha sonra Sepete tıklayın. Farklı bölgelerde bu tutar 25 TL’ye kadar düşebilmekte. Aslında biraz da kişilere özel diye düşünebilirsiniz.
  4. Sepetinizdeki ürünleri onaylayınız. Sipariş ver kısımlı yere tıklayıp son kısımlara geçebilirsiniz.
  5. Daha sonra nasıl ödeyeceğinizi seçin. Banka/Kredi kartı veya elden
  6. Ödeme yapmadan önce ekranda gördüğünüz kampanya yazan yere tıklayın ve 130 TL lik alışverişe 30 TL indirim kampanyasını seçiniz.
  7. Ödeyeceğiniz ücretin 30 TL eksiye düştüğünü gördükten sonra ödeme işlemini yapabilirsiniz.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.