GetirYemek Kapıda Ödeme Var mı? Nakit Ödeme Alıyor mu?

GetirYemek Kapıda Ödeme Var mı? Nakit Ödeme Alıyor mu?

Getir kapıda ödeme var mı? Getir büyümeye devam ediyor. Hız kesmeden büyüyen ve yurt dışına da açılan Getir ile ilgili çok fazla konu merak ediliyor. Bunlardan bir tanesi de Getir kapıda ödeme var mı? Nakit ödeme alıyor mu? İşte bu soruların cevaplarını sizler için bulduk ve yazımıza ekledik.

Getir ile sipariş verenlerin büyük çoğunluğu kredi ya da banka kartları ile ödemelerini yapıyorlar. Peki ya geri kalanlar? Kart yerine kapıda ödeme yapmak isteyenler ne yapıyor? İşte cevabı öğrenmek için okumaya devam edin…

GetirYemek Kapıda Ödeme Var mı?

GetirYemek Nedir?

Getir ve GetirYemek son zamanlarda, özellikle de pandemi ile büyüyen sayılı yemek uygulamalarının başında geliyor. Yurt dışına kadar açılan ve ciddi bir büyüme sağlayan Getir, çok fazla seçenek sunuyor. GetirYemek de bunlardan birisi. Getir uygulaması içerisinde yer alan GetirYemek’i tıklayarak restoranlardan istediğiniz gibi sipariş verebiliyorsunuz. Belli bir ek ücret alıyor olmasına karşılık yine de kapıda ödeme yapabiliyorsunuz. Genel olarak pos cihazı ile ödeme yapılmasını kabul ediyorlar. Fakat bazı Getir anlaşmalı restoranlar nakit ödeme de alabiliyor. Bunun da bilgisini yine ilgili şubeyi arayarak alabilirsiniz.

Getir’e üye olmak ve uygulamayı indirmek de son derece kolaydır. App ya da Google Store üzerinden Getir’i indirmeniz gerekiyor. Sonrasında bilgilerinizi girerek uygulamaya kayıt olabilirsiniz. Üstelik ilk yemek siparişlerinize de indirim kuponu vererek daha uygun fiyatla yemek siparişi vermenizi sağlıyor. Eğer şimdiye kadar hiç Getir kullanmadıysanız hemen indirerek deneyebilirsiniz.

GetirYemek Kapıda Ödeme Var mı?

GetirYemek Kapıda Ödeme Var mı? Nakit Ödeme Alıyor mu?

Bu konuyu size şu şekilde açıklayacağız: Getir’in kendi uygulamasını kullanarak sipariş verdiyseniz, kapıda ödeme yapmanız mümkün değil. Önce ödemeyi yapmak zorundasınız.

Getir uygulaması dijital ödemeyi kabul ediyor. Kapıda ödeme özelliği ise ancak şu şekilde gerçekleşiyor: GetirYemek üzerinden.

Getir Yemek üzerinden sipariş verdiğinizde, nakit ödeme alıyor mu sorusunun cevabı evet oluyor. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile sipariş verdiğiniz zaman yemeğinizi restorana ait kurye getirir ve kapıda ödeme alabilir. Ayrıca yemek kartlarıyla da rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz. Bunun bilgisini şubeyi arayarak da alabilirsiniz.

ETİKETLER: Getir, Nakit, Nedir?, Ödeme, Yemek
YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.