Fiyat/Performans Olarak En İyi 12 Bluetooth Kulaklık Önerisi

Fiyat/Performans Olarak En İyi 12 Bluetooth Kulaklık Önerisi

Kulaklık, günlük yaşamımızın bir parçası! Müzik dinlerken, telefonla konuşurken ya da online derslere, toplantılara katılırken kulaklık takarız. Aradığımız şey ise daha iyi bir ses iletiminin yanı sıra mikrofon özelliğinin de biraz iyi olmasıdır. Bütçemiz yeterince iyi olmadığında seçim yapma konusunda zorlanabiliriz. Peki çok fazla para harcamadan alabileceğimiz en iyi f/p ürünü kulaklıklar hangileridir?

1. Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0

Fiyat aralığı: 120 TL – 250 TL

10 metre uzaklıktaki iletişim mesafesi, 4 saat müzik dinleme süresi ile kullanıcıların beğenisini toplamış bulunmakta! 150 saat ise kulaklık bekleme süresi mevcut. Kullanıcılar ses kalitesinin çok iyi olduğunu ve kulağa rahatsız etmeyecek şekilde oturduğu konusunda hemfikir.

2. Tws Airpods I18-touch Bluetooth Kulaklık

Fiyat aralığı: 50 TL – 160 TL

4 saat müzik dinleme, 110 saat bekleme süresinde sahip olan bu kulaklık f/p ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların sesi dışarıya vermesi ve şarjının çabuk bitmesi konusunda eleştirilerinin yanı sıra birçok kullanıcı bu fiyata bu ürünü aldığı için memnun.

3. Haylou Gt1 Pro Bluetooth 5.0 Kulaklık

Fiyat aralığı: 127 TL – 200 TL

10 metreye kadar algılama mesafesi, 26 saat çalışma ve 300 saat bekleme süresi ile bu kulaklık modeli oldukça beğeni toplamıştır. Yağmurlu havalarda koruması olduğu için kullanabilme imkanı sunuyor. Oyun modunu da içerisinde barındıran bu kulaklık, kullanıcılarından ses kalitesine yönelik olumlu geribildirimler almıştır. Fiyat/performans olarak kaçırılmayacak bir ürün!

4. Baderis P47 Bluetooth Kulaklık

Fiyat aralığı: 40 TL – 60 TL

Kulak üstü kullanım tipine sahip bu kulaklık fiyat/performans açısından kullanıcıların tercih ettiği bir modeldir. Bluetooth bağlantı hızı ve kullanım rahatlığı ile fiyatı açısından oldukça tercih edilebilir bir modeldir.

5. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Fiyat aralığı: 160 TL – 290 TL

Suya ve tere dayanıklı olan bu bluetooth kulaklık, müzik dinleme ve ve konuşma süresi olarak 60 saat gitmektedir. Oyun moduna sahip kulaklık, müzik modunda gürültüyü azaltmayı da desteklemektedir. Kulak içi şeklinde bir modele sahiptir.

6. Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık

Fiyat aralığı: 130 TL – 170 TL

Kulak içi modele sahip bu kulaklık, 5 saate kadar ses iletimi yapmaktadır. Şarj kutusu ile beraber 25 saat pil ömrüne sahiptir. 10 metreye kadar bluetoothu algılamaktadır. Suya ve tere dayanıklıdır.

7. Lenovo Lp1 Livepods Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Fiyat aralığı: 120 TL – 160 TL

Su geçirmez, 10-20 metreye kadar bluetooth algılama süresine sahip bu kulaklığın müzik dinleme süresi 12 saattir. 1.5 saatte şarj olma özelliğine sahiptir.

8. TWS i12 Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Fiyat aralığı: 60 TL – 100 TL

4 saat müzik dinleme 110 saat bekleme süresine sahip bu kulaklık 20 metre mesafeye kadar bluetoothu algılamaktadır. Ses kalitesi açısından fiyat/performans olarak tercih edilmektedir.

9. Yukka F9-5 Tws Kablosuz Bluetooth 5.0

Fiyat aralığı: 70 TL – 200 TL

Yaklaşık 1 saatte şarj olma özelliğine sahip bu kulaklık kulak içi bir modeldedir. 10 metreye kadar bluetoothu algılamaktadır. 220 saat bekleme süresine sahiptir. Yaklaşık 4-5 saat aktif kullanıma sahiptir. Ses kalitesi ve özellikleri açısından fiyat/performans olarak tercih edilmektedir.

10. Sony WI-C200W Kulak İçi Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık

Fiyat aralığı: 120 TL – 200 TL

Kulak içi modele sahip bu kulaklık, 3 saatte şarj olmaktadır. 15 saat kesintisiz iletişim ve müzik dinleme süresine sahiptir. Boşta 200 saat durmaktadır. 10 metreye kadar bluetoothu algılamaktadır.

11. Rampage Rm-K3 Cashe 7.1 Mikrofonlu Kulaklık

Fiyat aralığı: 160 TL – 240 TL

Kulak üstü modeli tercih edenler için bilgisayarda kullanılabilen kablolu bir kulaklık modelidir. Özellikle oyun oynayanlar için tercih edilebilir. Yüksek kaliteli ses dinleme ve mikrofon özelliği ile tercih edilmektedir.

12. JBL T110bt Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Fiyat aralığı: 180 TL – 290 TL

JBL’nin bu modelinde 6 farklı renk seçeneği bulunur. Renklere göre fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık 2 saatte hızlı şarj olma özelliği ve 6 saat kesintisiz kullanım imkanı sunar. Karışmayan kablo yapısına sahip bu bluetooth kulaklık rahat bir kullanıma sahiptir.

Fiyat/performans açısından iyi bir kulaklık almak hem bütçeniz için hem de daha kaliteli bir hizmet için iyi olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al