Film Gibi Soygun: 6 Milyon TL’lik Döviz Bulunan Aracı Trafikte Gasp Ettiler

Bahçelievler’de yüklü miktarda dövizi bozduran İzzet Kaya ve arkadaşı, film gibi bir oyunla gasp edildi. Bahçelievlerde bulunan dükkana giderken kendilerini takip eden araç tarafından soyuldu. İstanbul Bahçelievler’de film gibi bir soygun yaşandı. 6 …

Film Gibi Soygun: 6 Milyon TL’lik Döviz Bulunan Aracı Trafikte Gasp Ettiler

Bahçelievler’de yüklü miktarda dövizi bozduran İzzet Kaya ve arkadaşı, film gibi bir oyunla gasp edildi. Bahçelievlerde bulunan dükkana giderken kendilerini takip eden araç tarafından soyuldu.

İstanbul Bahçelievler’de film gibi bir soygun yaşandı. 6 milyon değerinde dövizi bozduran döviz bürosu çalışanının aracı yapılan oyun ile soyuldu.

Bahçelievler’de Basın ekspres yolu üzerinde giden döviz bürosu çalışanı İzzet Kaya’yı 6 milyon TL değerindeki dövizi bozdurduktan sonra kendi döviz bürolarına doğru yola çıktı. Bu sırada Kaya’nın aracını takip eden şüpheliler, araca çarparak bariyere sıkıştırdılar.

Araçtan inen 4 şüpheliden biri Kaya’nın aracının camını silahla kırarak içinden 6 milyon TL’nin bulunduğu çantayı alarak kaçtı.

Gasp edilen İzzet Kaya ve araçta bulunan arkadaşının ihbarı üzerine olay yerine birçok polis ekibi geldi.

Kaya, olayı “Yolda seyir halindeyken bizi sıkıştırdılar, ben aracı kullanıyordum. Aracı bariyerlere yapıştırdılar. Camları parçalayıp, bizden çantalarımızı alıp kaçıp gittiler.” şeklinde anlattı.

Dövüz Bürosunun sahibi Metin Kodas, aracı durduran 4 kişinin Kaya ve arkadaşını “Hareket ederseniz öldürürüm” şeklinde tehdit ettiğini söyledi. Şoförün, çarpmanın etkisiyle hafif yaralandığını da ekledi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.