En İyi, En Ucuz ve En Güvenilir Instagram Takipçi Siteleri

En İyi, En Ucuz ve En Güvenilir Instagram Takipçi Siteleri

Instagram takipçi satın alma siteleri, bir diğer değişle Instagram SMM siteleri takipçilerinizin hızlı bir şekilde artmasını sağlamaktadır. bu işlem işlem için bir çok farklı fiyat görebilirsiniz, ancak biz bu yazımızda en ucuz takipçi siteleri listesi hazırladık. Bu Instagram takipçi satın alma siteleri ile düşük maliyetli takipçi hizmeti satın alabilirsiniz.

Son olarak, Instagram takipçi siteleri listemizdeki siteleri kullanmanızı çok fazla tavsiye etmediğimi belirtmek isterim. Bunun nedeni bir çok takipçi zaten daha sonra takibi bırakıyor ve ödediğiniz para boşa gitmiş oluyor. Tercih yine sizin, alacaksanız eğer aşağıdaki Instagram takipçi siteleri en güvenilir olanlardır. Dilerseniz Instagram takipçi satın alma siteleri listemize artık geçelim.

1. Instakib.com

Instagram üzerinden takipçi almak isteyenlere güvenilir bir alışveriş ortamı sunmasından dolayı oldukça tercih edilen bu adreste kurumsal anlamda hizmet veriliyor. Aylık ya da yıllık olarak takipçi satın alabileceğiniz bu sistemde en az 19 TL gibi bir rakama takipçilerinize kavuşabiliyorsunuz. 7/24 canlı destek hizmeti var.

2. Gramtakipci.com

Instagram takipçi siteleri içerisinde tercih edilebilecekler arasında bulunan Gram Takipçi, güvenilir bir sistem sunmasının yanı sıra 7/24 canlı destek hizmeti de veriyor. Profesyonel anlamda takipçi alabileceğiniz sitede en düşük paket fiyatı 20 TL’den başlıyor.

3. Crovu.com

7/24 canlı destek ve kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan Crovu.com ucuz takipçi siteleri arasında bulunuyor. 9.99 TL gibi oldukça düşük fiyatlarda takipçi satın alabiliyorsunuz. 6 yıllık tecrübe ve telafi gibi durumları da olan sitede farklı paketlerde bulunuyor.

4. Instatakibim.com

Fiyat olarak oldukça cazip seçeneklerin bulunduğu adreslerden olan INSTAKİBİM üzerinden 10 TL gibi bir rakama Instagram takipçi alabiliyorsunuz. TUBİTAK tarafından desteklenen ödeme alt yapısı sayesinde güvenilir bir sistem sunuyor.

5. Takipci.com.tr

Türkiye merkezli olarak hizmet veren Takipci.com adresi Instagram takipçi siteleri içerisinde en farklı adreslerden biri. 0,75 kuruş gibi çok ucuz rakamlara dahi Türk takipçi alabileceğiniz bu site üzerinde güvenli ödeme seçeneği ve 7/24 online destek imkanı bulunuyor.

6. Sadeceon.com

Freelancer çalışan kişilere iş imkanı sunan sadeceon.com üzerinden uygun fiyatlı Instagram beğeni hizmeti veren kişilerle görüşebilirsiniz.

7. Sopsosyal.com

En iyi takipçi siteleri arasında yer almasından dolayı tercih edilen Sopsosyal.com, hızlı bir şekilde takipçi elde etmek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Güvenli ödeme ve profesyonel bir çalışma sunmanın yanında paketleri 24.99 gibi fiyatlardan başlıyor.

8. Sosyaldukkan.net

Bu Instagram takipçi satın alma sitesi, 1000 takipçiyi 27 TL gibi bir fiyattan satıyor ve hizmet kaliteleri oldukça iyi. Hızlı bir şekilde Instagram takipçi kasmak istiyorsanız bu takipçi sitesini rahatlıkla kullanabilir ve belki de fenomen olabilirsiniz.

9. Medyaaktif.com

Instagram hesabınızda takipçi sayınızı arttırmak için kullanabileceğiniz bir diğer site ise Medya Aktif. Bu Takipçi satın alma sitesi ile sadece Instagram değil, TikTok, Twitter ve Youtube gibi hemen hemen tüm platformlardan servis paketi satın alabilirsiniz.

10. Madamtakip.com

Madam Takip yeni Instagram takipçi hizmetleri sitelerinden birisidir. İçerisinde onlarca paketten dilediğinizi hızlı bir şekilde satın alıp takipçiye doyabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp iletişim kısmını kullanarak yine hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Bu makalemizde Instagram takipçi satın alma sitelerinden bahsettik, umarım faydalı bir makale olmuştur. Daha fazla sosyal medya ile ilgili içerik arıyorsanız yandaki bağlantı aracılığı ile ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.