En Çok Bonus Veren Bankalar ve Kredi Kartları 2022

En Çok Bonus Veren Bankalar ve Kredi Kartları 2022

Kredi kartlarını bankalar kullanıcılarına talepleri doğrultusunda verirler. Bunun sonucunda bireyler şahısları adına almış oldukları kartlar ile dilediği yerden alışveriş yapabilmekteler. Özellikle günümüzde sıklıkla kullanılan kredi kartları bulunmaktadır. Aidatın yanı sıra bazı bankaların kullanıcılarına tanımlamış olduğu kredi kartlarının özel avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar her bankada olmamaktadır. Bazı bankalar müşterilerine ekstra olarak sunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi de bonustur. Bankaların kullanıcılarına bonus tanımlamasının en büyük nedeni teknolojinin beraberinde gelen rekabet artışının da meydana gelmesidir. Bu banka avantajlarına uygun olarak bireyler banka tercihi yapmaktadır. Bundan dolayı bankalarda bu tarz ek avantajlar sağlayarak müşterilerini kendilerine çekmeye çalışırlar.

Kredi Kart Kampanyaları

Bankanın kullanıcılarına sağlamış olduğu avantajlar kredi kartı kampanyaları olarak bilinmektedir. Kredi kartı kullanmak isteyen tüm bireyler bankaların bu kampanyalarını inceleyerek tercih yapmaktadır. Bundan dolayı bankalarda müşterilerini ikna edecek düzeyde kampanyalar yayınlamak zorundadır.

Günümüzde bunu başarılı şekilde gerçekleştiren bankalar bulunmaktadır. Kullandırmış oldukları en büyük kampanya bonustur. Karta tanımladıkları bonus bir nevi hediye para olarak da düşünülebilir. Bu tüm müşterileri mutlu edecek ve memnun edecek bir durumdur.

Bonusun kartınıza tanımlanması durumunda dilediğiniz alışverişlerde kullanabilme şansına sahip olursunuz. Bonusun ne kadar olduğunu gerek banka bilgilendirmesi ile gerekse de banka müşteri temsilcisi aracılığı ile öğrenebilme imkanına sahipsiniz. En çok bonus veren banka isimlerini gelin beraber inceleyelim.

En Çok Bonus Veren Bankalar ve Kredi Kartları

En çok bonus veren bankalar içerisinde ilk sırada olan banka Garanti Bonus ve Akbank Axess olarak kayıtlara geçmiştir. Garanti ve Akbank kullanıcılarına bu kart ile bolca bonus takviyesi sağlamaktadır. İki bankada bu konuda yoğun bir şekilde rekabettedir. Bu iki bankanın ardında; Denizbank Bonus, Yapıkredi Word Card ve QNB Finansbak CardFinans yer almaktadır.

Bu kart sahibi bankaların bonus kullandırması için işletmelerle anlaşması çok olduğundan dolayı yaygın bir şekilde bonus kullanabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu bankalar haricindeki bankalar da müşterilerine bu tarz kampanyalar sunmaktadır fakat bonus kullanım alanı daraltıcı olduğundan enler sıralamasına dahil olamamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al