D-Smart’a Nasıl Abone Olunur? Paketleri ve Fiyatları Ne Kadar?

D-Smart’a Nasıl Abone Olunur? Paketleri ve Fiyatları Ne Kadar?

D-Smart abonelik: Zengin televizyon içeriğinin kurucu markalarından D-Smart, özel maç yayınları, özgün dizi ve programlarıyla en çok tercih edilen özel yayınların lideri konumundadır. Lig maçları ve özel turnuva yayınlarını dikkatle takip eden her izleyicinin edindiği D-Smart üyeliği, çeşitli ödeme kampanyaları sunarak bütçenize uygun tarifeler uygulamaktadır.

D-Smart abone olmak için yetkili bayilikler üzerinden başvuru yapabilir, ya da D-Smart müşteri hattını arayarak abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca D-Smart resmi web sitesi üzerinden de üye formunu doldurarak abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitli abonelik paketleri için detaylı bilgiye ulaşmak istediğinizde 0850 500 22 66 numaralı hat üzerinden paket detaylarını öğrenebilirsiniz ve internet müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.. Lig maçları için, dizi film paketleri için veya tüm servisleri içeren toplu paketler için dilediğiniz ödeme seçeneği üzerinden başvuru yapmanız mümkündür.

D-Smart Paketleri ve Fiyatları Ne Kadar?

D-Smart üyeliği alan kullanıcılar ödemelerini aylık periyotlar halinde gerçekleştirmektedir. Aylık ödemelerin miktarını kullanıcının abonelik başvurusu esnasında kullanmayı talep ettiği paketin içeriği belirlemektedir. D-smart tarafından sunulan kullanıcı paketleri ve fiyatları şu şekildedir:

1. Hoş Geldin Paketi

D-Smart üyeliğini ilk kez alacak olan kullanıcılara özel hazırlanmış paketlerden biridir. Paket içeriğinde toplamda 108 kanal bulunmaktadır. Bu özel yayın kanallarının 64’ü HD yayın yapmaktadır. Hoş Geldin Paketi satın alan üyeler aylık 22 Türk Lirası ücret ödemektedir. Ayrıca diledikleri ek paketi satın alarak ekstra özel yayınları kendi paketlerine ekleyebilirler.

2. Spor Paketi

Profesyonel spor faaliyetlerinin özel yayınlarını izleyicileriyle buluşturan D-smart, spor paketi ile fulbol, basketbol, tenis, yüzme, voleybol vb sayısız profesyonel spor yayını içeriği sunmaktadır. Özellikle futbol tutkunlarının lig maçlarını takip edebileceği yayınları yalnızca kendi kanallarında sunmak için satın alan D-smart bu sebeple spor paketi en çok satın alınan ücretli yayın markasıdır. Spor paketi için aylık ücret standart yayınlarda 29.90 TL olarak belirlenmiştir.

3. Film – Dizi Paketi

Dizi ve film tutkunları için sınırsız içerik sunan bu pakette D-Smart yayın kanalları aracılığıyla tüm kategorilerde, film, dizi akışını sağlayan kanallara ulaşmanız mümkündür. Özellikle tüm dünyanın takip ettiği yabancı ve popüler dizileri satın alarak izleyici kitlesini yükseltmeyi başaran D-Smart dizi film paketini aylık 21.90 TL üzerinden ücretlendirmektedir.

4. Mega Paket

D-Smartın sunduğu kategorize paket sisteminin dışında tüm yayın akışını takip etmek isteyenler için Mega Paket hizmeti bulunmaktadır. Film-dizi, spor, özel yayın içerikleri gibi avantajların tamamını bir araya toplayan bu pakette, HD yayın yapan 102, toplamda 403 kanal bulunmaktadır.

Mega Paket kullanıcıları aylık 79.90 TL ödeyerek D-Smart’ın tüm içeriğine ulaşabilirler. Mega Paket özelliği diğer paket ücretlendirmelerinden farklı olarak taahhüt sonrası değişikliğe gidilen bir tarifeye sahiptir.

Yani ilk 12 ay ya da ilk 24 ay 79.90 TL olarak uygulanan ücretlendirme süre sonunda farklı bir tarifeye göre şekillenebilir. Bu sebeple bu paketi satın alacak olanların, taahhüt sonrası ücret değişiklikleri hakkında yetkililerden detaylı bilgi almasında fayda vardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al