En İyi Bebek Giyim Markaları! Harika 8 Bebek Giyim Markası

En İyi Bebek Giyim Markaları! Harika 8 Bebek Giyim Markası

Bebek giyim markaları: Bebekler doğmadan önce, doğduktan sonra ya da büyüme süreçlerinde onlar için sürekli alışveriş yapılması gerekiyor. Bu durumda da anneler ve babalar bebekleri için en iyi marka hangisi araştırmak zorunda kalıyor.

İşte en iyi bebek giyim markaları! Harika 8 bebek giyim markası listemiz…. Bu listedeki bazı markaları bilmiyor olabilirsiniz ya da çok iyi biliyor olabilirsiniz. Ama bebeğinizin cilt sağlığı için aldığınız kıyafetlere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu liste size yardımcı olacak. Hemen okumaya başlayın…

1. E-bebek

Bebek Giyim Markaları

Aslında bebek giyim dediğimizde akla ilk gelen yer E-bebek olur. E-bebek çok uzun yıllardır anne- bebek ürünleri satıyor ve son derece kalitelidir. Bu yüzden çoğu annenin tercih ettiği marka olarak ilk sırada yer alıyor.

Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşıyan E-bebek, çok fazla şubeye de sahiptir. Aslında E-bebek sayfası,annelere ve babalara ihtiyaç duydukları bilginin aktarılması amacıyla kurulmuştur. Zaman geçtikçe çok ilgi görmüştür ve online mağazadan şubesi olan bir mağazaya dönüşmüştür.

2. Panço

Bebek Giyim Markaları

Oldukça eski bir marka olan Panço’nun tarihi 1978 yılına kadar uzanıyor. Markalaşma adımlarını 1984 yılında atmıştır ve ilk mağazalarını da Şişli’de açmıştır. Yıllar boyunca en trend olan bebek ve çocuk giyim ürünlerini satışa sunan marka, e-ticaretin de katkılarıyla kaliteli ürünleri çok fazla kişiye ulaştırabiliyor.

Panço, neredeyse bütün şehirlerde bulabileceğiniz bir marka. Eğer şubesi yoksa da internet sayfası üzerinden istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede size ulaştırıyorlar.

3. Joker

Bebek Giyim Markaları

Listenin 3.sırasında yer alan Joker bebek giyim markası, ‘Gülümseriz, gülümsetiriz, ulaşılabiliriz, bilgiliyiz ve pratiğiz’ kelimeleriyle kendilerini tanıtıyor. En kalite ürünler en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Bildiğimiz üzere bebek ürünlerinin fiyatı oldukça yüksek. Ama Joker markasıyla uygun fiyatlı ürünleri bulmak zor değil.

Joker, çok uzun zamandır hizmet veren bir markadır. Anneler tarafından da güvenilerek tercih ediliyor.

4. Breeze

Bebek Giyim Markaları

1996 yılında kurulmuş olan, kız ve erkek çocukları için tekstil alanında satışlar yapan Breeze, listemizin 4.sırasında. Türkiye’nin öncü firmalarından birisi haline gelen Breeze aynı zamanda çok sayıda Ar-Ge çalışması da yapıyor ve sürekli kendini yeniliyor. Aslında bu yönüyle de ön plana çıkmayı başardığı için adından hep gururla bahsediliyor.

En iyi bebek giyim markaları! Harika 8 bebek giyim markası dediğimizde Breeze kesinlikle farkını ortaya koyanlardan. Her sezon da ürün yelpazesini güncel tutuyor.

5. LC Waikiki

Bebek Giyim Markaları

İşte hepimizin bildiği LC Waikiki markası. Tabi ki çok uzun zamandır LC Waikiki’nin bebekler ve çocuklar için ayrılmış özel bir bölümü bulunuyor. Diğer markalara kıyasla ortalama fiyatlara sahip olan marka, çok fazla çeşit bulabileceğiniz bir seçenek.

Türkiye genelinde en iyi bebek giyim markalarından birisi haline gelen LC Waikiki her şehirde şubesi olan bir marka. Doğal olarak da listemizde yerini alması gerekiyordu. Bebek ürünlerinde yüzde 100 pamuklu üretim olmasına da dikkat ediyorlar.

6. Babymall

Bebek Giyim Markaları

Tamamen bebek konfeksiyon alanında satışlar yapan Babymall da güvenilirdir. Aynı zamanda en kaliteli bebek giyim markalarından birisidir. Babymall, Avrupa’nın en büyük bebek alışveriş merkezidir. Hem uygun fiyatlarla aradığınız ürünleri bulabiliyorsunuz hem de üretilen ürünler Avrupa standartlarına uygun oluyor.

Bebeğiniz için çok geniş çaplı bir alışveriş yapacaksanız kesinlikle Babymall’a uğramalısınız. Zaten buraya girdiğiniz zaman ya da internet sitesini ziyaret ettiğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

7. Tchibo

Bebek Giyim Markaları

Kahve markası olarak bildiğimiz Tchibo aslında bebek ürünleri de satıyor, bunu biliyor muydunuz? Bir Alman markası olan Tchibo, satış portföyünü artırarak en sonunda bebek tekstili işine de girmiştir. Şu an Türkiye genelinde binden fazla şubeye sahip olan Tchibo, müşterilerine her hafta yeni bir koleksiyon sunuyor.

Bebek giyim için internet sitesini takip etmenizi öneririm. Çünkü güncel ürünleri internet üzerinden satıyorlar. Ne yazık ki bebek mağazası her şehirde yok.

8. Soobe

Bebek Giyim Markaları

Yeni nesil çocuklara hitap eden Soobe markası da oldukça ilgi gören markalardan birisi. Sloganı ise; ‘Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda!’

Soobe, küçük çocukların da kendi zevklerini belirlemelerine yardımcı olacak çok farklı çeşitte ürün yelpazesi bulunduruyor. Bunlara ek olarak da çok farklı oyuncak satışları da mevcut. Çocuklarınız için özel konseptler hazırlayan Soobe’ye mutlaka bir uğramalısınız.

En iyi bebek giyim markaları! Harika 8 bebek giyim markası listemizin sonuna geldik. Bu liste size bir rehber olsun. İnternet sayfalarına girip araştırma yaptığınızda en iyi ve en uygun fiyatlı ürünlerin bu markalara ait olduğunu siz de göreceksiniz. Bu yüzden acele etmeden, sakince bebeğiniz için ne gerekiyorsa araştırın ve alın.

YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum. Yazı yazmayı seviyorum...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.