Aristo Diyeti Programı Nasıl Yapılır?

Aristo Diyeti Programı Nasıl Yapılır?

Aristo diyeti sayesinde kilo vererek sağlığınızı kaybetmeden ideal vücuda ulaşabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek son dönemde en çok önem verilen konulardan biri haline gelmiştir. Hızlı bir şekilde ancak sağlıksız bir şekilde verilen kilolar kısa sürede geri alınır ve bazı rahatsızlıklara sebep olur.

Bunun önüne geçmek için yavaş yavaş beslenme alışkanlıklarını değiştirmeli ve sağlıklı beslenme rutinini kazanmalısınız. Bunu en lezzetli ve sağlıklı yoldan yapmak için Aristo diyeti yapabilirsiniz. İlk ay kilonuzun %10’unu verebileceğiniz Aristo diyetinin nasıl yapılacağını merak ediyor musunuz?

Aristo Diyeti Nedir?

Aristo Diyeti Programı Nasıl Yapılır

Bitkisel beslenmeye dayalı, hayvansal proteinlerin ve glütenlerin tüketiminin sınırlandırıldığı bir beslenme modelidir. Bu beslenme modelinde asıl amaç sağlıklı beslenmektir. Bunun yanında kalıcı bir şekilde kilo verilir ve verilen kilolar geri gelmez.

Aristo diyeti, yalnızca bedene değil aynı zamanda zihne ve ruha hitap eden bir beslenme modelidir. Aç kalmadan, mutsuz olmadan kilo vermek ve hafif, zinde ve huzurlu hissetmek için siz de Aristo diyeti yapabilirsiniz. Aristo diyeti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Dr. Gönül Ateşsaçan Kimdir?

Aristo Diyeti Programı Nasıl Yapılır

Aristo diyeti, Dr. Gönül Ateşsaçan öncülüğünde gerçekleştirilen bir beslenme programıdır. Bu diyet programı üzerine yazdığı “Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam” kitabını okuyarak çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dr. Gönül Ateşsaçan’a göre glutenli gıdalar ve hayvansal proteinlerin sağlığımıza oldukça fazla zararı bulunmaktadır. Bu gıdaları bir kenara bırakarak bitkisel bazlı beslenme alışkanlıkları edindiğimizde zorlanmadan ideal kilomuza ulaşmamız mümkündür.

Aristo Diyeti İle İlk Ay Kilonuzun %10’u Gider

Aristo Diyeti Programı Nasıl Yapılır

Aristo diyetine başlayanlar ilk ay kilolarının %10’unu rahatlıkla verebilirler. Örnek vermek gerekirse, 80 kilo olan birisi aristo diyetine başladıktan sonraki 3. Haftanın sonunda 8 kilo vererek 72 kiloya düşer. Bu süreçte zorlanmadan ve acıkmadan bu kiloyu verebilir. Aristo diyetinin en büyük başarısından birisi zorlanmadan ve rahatlıkla bu kiloları verdirebilmesidir. Aristo diyeti yaparak 3 ayda 19 kilo veren birisinin zayıflama sürecini paylaştığı blog yazısını buradan okuyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al