7 Eylül Çarşamba Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Yağışlar ve Serin Hava Devam Edecek mi?

Yaz aylarının bitmesiyle birlikte son günlerde ülkenin birçok bölgesinde sağanak yağış ayrıca kuvvetli rüzgar yaşanıyor. Meteoroloji Genel …

7 Eylül Çarşamba Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Yağışlar ve Serin Hava Devam Edecek mi?

Yaz aylarının bitmesiyle birlikte son günlerde ülkenin birçok bölgesinde sağanak yağış ayrıca kuvvetli rüzgar yaşanıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava sıcaklıklarının birkaç gün mevsim normallerinin altında seyredeceğini açıkladı. Vatandaşlar ise yağışın ayrıca serin havanın devam edip etmeyeceğini araştırmaya başladı. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 7 Eylül Çarşamba il il hava durumu…

7 Eylül Çarşamba Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafınca yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ayrıca doğu kesimlerinin parçalı bulutlu; Sinop, Bayburt, Artvin çevreleri ayrıca Adana, Kastamonu ayrıca Van’ın kuzey kesimlerinin yağışlı olması bekleniyor.

Özellikle yağışların bu geceden itibaren Kars, Erzurum ayrıca Iğdır’da kuvvetli olması bekleniyor.

7 Eylül Çarşamba Ankara Hava Durumu

Ankara’da 7 Eylül Çarşamba günü hava bulutlu veya parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklığın 24, en düşük sıcaklığın ise 14 olacağı belirtildi.

7 Eylül Çarşamba İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da 7 Eylül Çarşamba günü kuvvetli rüzgar bekleniyor. En düşük hava sıcaklığının 20, en yüksek hava sıcaklığının ise 27 olacağı tahmin ediliyor.

7 Eylül Çarşamba İzmir Hava Durumu

İzmir’de 7 Eylül Çarşamba günü havanın az bulutlu ayrıca açık olacağı tahmin ediliyor. En düşük hava sıcaklığının 20, en yüksek hava sıcaklığının ise 32 olacağını belirtildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.