Youtube Abone, İzlenme, Beğeni ve Yorum Kasma Hilesi

Youtube Abone, İzlenme, Beğeni ve Yorum Kasma Hilesi

Bu gönderide Youtube’da daha fazla Aboneye ulaşmanızın yollarını göstereceğiz. Bu nedenle, sonuna kadar okuyun ve göstereceğimiz yolları tam olarak yaptığınızdan emin olun. Yazımızın içeriği, abone kasma siteleri, abone kasma programları ve abone kasmak için bütün yolları anlatmak üzerine derlendi.

Youtube, bu türdeki web sitelerinin ve hackerların çoğunu akıllıca engellemek için algoritmalarını değiştirdi. Ama, her zaman çıkan yeni hileler var. Geliştiricileri asla durduramazsınız. İlk olarak Youtube abone kasma sitelerini derledik, aşağıdaki listeler dünyadaki bütün abone kasma sitelerinin tamamını içermektedir.

Youtube Abone Hilesi

AdMeFast tarzı siteler hilesizdir, aktif olarak abone kasmaya yarar. Ancak, diğer sitelerin gönderdiği kullanıcılar aktif mi? Değil mi? Bilinmez, dolayısıyla kredi kazanarak ve aktif kullanıcılara kanal tanıtımınızı yaparak abone kazanma Youtube platformunda hile olarak geçmez. Tabii diğer siteleri kullanmanızın bir zararı olmaz, kanalınız bu yüzden kapanmaz en azından. Sadece aktif olmayan abone kazanırsınız.

1. Takipkazan.net

Takip Kazan Youtube abone kasma hilesi sitesi şuana kadar en çok kullanılan Youtube abone hilesi sitelerinden birisidir. İçerisinde bazı görevleri yerine getirerek jeton kazanırsınız ve bu jetonları Youtube abone, Youtube izlenme ve Youtube yorum hilesi yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, VIP üyelik alarak daha fazla görev yapabilir ve daha fazla jeton kazanabilirsiniz.

2. Youtubeabonekas.com

Youtube Abone Kas, uzun zamandır Youtube’da abone hilesi yapan kullanıcıların uğrak yeridir. İçerisinde sadece web site trafik ve Youtube abone kasma hilesi özelliği bulunduran bu web sitesi ile Youtube abone sayısı arttırma işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir ve VIP üyelikle daha fazla Youtube abonesi hilesi yapabilirsiniz.

3. Addmefast.com

AddMeFast web sitesi ile Youtube abone hilesi, Youtube izlenme hilesi, Youtube beğeni hilesi ve Youtube yorum hilesi yapabilirsiniz. Günlük 400 bonus veren bu Youtube abone hilesi sitesi ile Web sitelerini otomatik olarak ziyaret ederek rahatlıkla günde 200 abone kasabilirsiniz. Bunun dışında puan satın alarak %30 fazladan puan bakiyenize eklenir ve 1 abone sınırını kolaylıkla geçebilirsiniz.

4. Plusyt.com

PlusYT abone kasma sitesi en gelişmiş Youtube abone hilesi yazılımlarından birisi. Direk olarak Youtube hesabınızı bağlayarak anında Youtube abone sayınızı arttırabilir ve 1.000 abone sınırını geçebilirsiniz. Bunun dışında PlusYT tamemen ücretsiz olarak hizmet veriyor, yani Youtube abone satın almak için kullanabileceğiniz bir site değil ama saatte 10 abone kasabilirsiniz.

5. Ytabone.net

YTAbone hilesi sitesini kullanarak hem bedava Youtube abone kasabilirsiniz, hem de Youtube abone satın almak için sağ üst köşede bulunan “Youtube abone satın al” seçeneğini kullanarak 100 TL gibi bir fiyata 1.000 abone satın alabilirsiniz. Bunun dışında en gelişmiş Youtube abone kasma hilesi sitelerinden birisidir ve oldukça güvenilir.

Youtube abone hilesi ve Youtube abone kasma konularından bahsettiğimiz Youtube abone kasma hilesi siteleri listemizin sonuna geldik. Ayrıca, Youtube 1000 abone kasma için kullanabileceğiniz siteleri listemize ekleyerek tekrardan listemizi güncelledik. Daha fazla sosyal medya içerikleri için yandaki bağlantıya tıklayarak diğer içeriklerimize de ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

 1. Yyı dedi ki:

  Gece de uyuyamadım

 2. Yyı dedi ki:

  Baya iyi

 3. Ömer çagrı demirci dedi ki:

  Bakıcaz görcez

 4. Hatice dedi ki:

  Bana 1000 abone gönder lütfenn nolurr

 5. İlkin dedi ki:

  Abone olanlara abone oluyorum

 6. Zehra dedi ki:

  Bana 11111111111 abone gönder nolur

 7. nihat58 dedi ki:

  Ela takip

 8. amin dedi ki:

  ela

 9. Eğlence Burada dedi ki:

  acaba 1 günde 1000 abone gelirmi

 10. emirali delisi dedi ki:

  lütfen 1000 abone gönder