Yıllar Sonra Özgür Demirtaş’la Necmettin Batırel, Sosyal Medyada Karşı Karşıya Geldi!

Özellikle ekonomi camiasının unutamadığı diyaloglardan biri olsa da Prof. Dr. Özgür Demirtaş’la Necmettin Batırel’in sosyal medyada da fenomen …

Yıllar Sonra Özgür Demirtaş’la Necmettin Batırel, Sosyal Medyada Karşı Karşıya Geldi!

Özellikle ekonomi camiasının unutamadığı diyaloglardan biri olsa da Prof. Dr. Özgür Demirtaş’la Necmettin Batırel’in sosyal medyada da fenomen olan ‘şakkadanak’ döviz satışı diyaloğunda yılların ardından yeni bir etap yaşandı.

Yıl 2016 sonları dolar/TL 3,50’yi gördü. TV’de Özgür Demirtaş ile Necmettin Batırel ilk ayrıca son kez karşı karşıya canlı yayında konuk oldular.

Batırel, merkez bankası rezervleriyle ilgili unutulmaz teorisini paylaştı. ‘Şaaaak 10 milyar dolar satarım’ diyen gazeteciye, Demirtaş ilk olarak anlamaya çalışan sonra da onaylamayan bakışlarla eşlik etmişti.

Sonrasını ise efsane videodan izleyelim!

Necmettin Batırel son dönemde, faiz tartışmalarında yine Özgür Demirtaş ile karşı karşıya geldi. Bu kez sosyal medyada tartışma yaşandı.

twitter.com

Batırel, ‘Sabah akşam faiz yükselsin diye manipülasyon yapan Benden başka kimse birşey bilmiyor herkes cahil kibriyle kendisi gibi düşünmeyenlerle alay edip hedef gösteren @ProfDemirtas ayrıca onu koruyan troll çetesinin linç kampanyasından ne korkarız nede yolumuzdan bir adım geri atarız’ dedi.

Demirtaş’ın cevabıysa gecikmedi

twitter.com

‘Allahım Yarabbim bana sabır ver, bana sabır ver, bana lütfen sabır ver…’

dedi ayrıca efsane videonun linkini paylaştı.

Batırel’den ise henüz Demirtaş’ın sabır dileğine yanıt gelmediği görüldü.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.