Cem Küçük’ten Birce Akalay’a Tehdit: ‘Fazla Öz Güvenli Olmayın’

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, bugün yayınlanan köşe yazısında, dün yaptığı açıklamalarla gündem olan oyuncu Birce Akalay’ı ‘tehdit’ etti …

Cem Küçük’ten Birce Akalay’a Tehdit: ‘Fazla Öz Güvenli Olmayın’

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, bugün yayınlanan köşe yazısında, dün yaptığı açıklamalarla gündem olan oyuncu Birce Akalay’ı ‘tehdit’ etti. Küçük, “Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!” ifadelerini kullandı.

Birce Akalay’ın dolar isyanı

Son zamanlarda Netflix’te yayınlanan dizileriyle en popüler oyunculardan biri olan Birce Akalay, sosyal medyadan dolar kurundaki yükselişe isyan etmişti.

Mehmet Ali Alabora örneği

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük de bugünkü köşe yazısında Birce Akalay’ı hedef aldı.

Temkinli olmakta yarar var diyen’ Küçük’ün, oyuncu ile ilgili sözleri şu şekilde;

Ekonomik zorluklardan dolayı şimdi yine tehditlere başladılar. Dün adını gerçekten ilk kez duyduğum Birce Akalay diye biri -oyuncuymuş- hükûmeti tehdit etmiş. Yargılanacaklar demiş. Kimin neyle yargılanacağını dememiş ama muhtemelen ortamlarda konuşulanları aktarmış.

Birce Akalay sosyal medyaya bakıyor. Konuşulanları duyuyor. Hükûmet kesin gidici, diyor. Bunların hepsine bir öz güven gelmiş. Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti! 

Şu anda 17/25 Aralık öncesi ayrıca sonrası hava var. Muhalefet de bu ortama güveniyor. Son sözü seçimlerde millet söyleyecek.

Birce Hanım, bir zamanlar Mehmet Ali Alabora vardı. Gezi’de ağaçların bahane olduğunu söylemişti. Kendisi galiba Londra’da. Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir…

Biz bu tehditleri belli ki seçimlere kadar duyacağız. Sonra kararı sandıkta millet verecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.