Yiğit Bulut’tan Tepki Çeken ‘Kış Turizmi’ Çıkışı: ‘Muhtaçlar, İlahi Adalet’

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut’un ‘Gazı kesilen AB vatandaşlarından en az 1 milyonu bu kışı Türkiye’de geçirmek …

Yiğit Bulut’tan Tepki Çeken ‘Kış Turizmi’ Çıkışı: ‘Muhtaçlar, İlahi Adalet’

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut’un ‘Gazı kesilen AB vatandaşlarından en az 1 milyonu bu kışı Türkiye’de geçirmek için harekete geçti, İlahi adalet’ paylaşımı sosyal medyada tepki çekti. 

Yiğit Bulut’da olaya benzer bir konu ile dahil oldu ayrıca ‘malınızı ucuza kaptırmayın’ dedi.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, Rusya ile AB arasında yaşanan doğalgaz krizini örnek göstererek Türkiye’de kışın turizm gelirlerinin artacağını iddia etti.

Bulut sosyal basın hesabından ‘İlahi Adalet!’ başlığı ile yaptığı paylaşımda,‘Gazı kesilen AB vatandaşlarından en az 1 milyonu bu kışı Türkiye’de geçirmek için harekete geçti.__İstanbul, İzmir, Antalya ayrıca birçok ilde oteller kışı dolu geçireceği gibi ev alım ayrıca kiralama için harekete geçtiler!Malınızı ucuza kaptırmayın’ ifadelerini kullandı.

Bulut’un paylaşımı sosyal basın kullanıcıları tarafınca tepki ile karşılandı. Kullanıcılar kira fiyatlarının artacağından bahsederek, ülkede yaşamanın daha zor olacağına belirttiler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.