Yeni Köşe Yazarlığı Hareketi: Yazar Aracı Nedir?

13.12.2020
Yeni Köşe Yazarlığı Hareketi: Yazar Aracı Nedir?

Güncel, sosyal, kültürel, edebiyat, spor, sağlık gibi pek çok konuda görüş bildirmek ve bunu bir makale yazarak kitlelere duyurmak istiyorsanız günümüzde bunun bilinen en kısa yolu internettir. Fakat Google gibi arama motorlarının yazınızı geniş kitlelere ulaştırabilmesi için içeriğinizin yayınlanacağı sitenin trafiğinin yoğun olması gerekmektedir. Web sitemiz kullanıcılarına bu imkânı tanımaktadır. Hem ürettiklerinizi herkesin duymasını hem de para kazanmak istiyorsanız bizim aracılığımızla okurlarınıza ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Bir Blog Aracıyla Makaleler Yayınlamak

Kose Yazari Nedir

Bilindiği gibi köşe yazarları, dergi, gazete ve internet üzerinden oluşturulan web siteleri aracılığıyla düşüncelerini okurlarına ulaştırmaktadır. Fakat günümüzde mizah, siyaset, spor, sanat, ekonomi gibi pek çok konuda yazı yazabilen bu kişiler, internet alt yapılarının gelişmesi ve herkese ulaşmasından dolayı neredeyse okurlarının tamamıyla web siteleri aracılığıyla buluşmaktadır.

Yani günümüzde artık dergi, gazete yazarlığından çok internet yazarları vardır. Tabi bu durumun parasal olarak da geri dönüşü bulunmaktadır. Özellikle kişisel blogları üzerinden okurlarına ulaşmayı başarmış kişiler hatırı sayılı meblağlar kazanmaktadır. Fakat bu süreç uzun bir süreçtir ve maalesef yazarlar, kendilerine ait bir blog oluşturabilseler bile istedikleri okuyucu trafiğine ulaşamazlar.

Bu da bir köşe yazarı için hem parasal hem de manevi yönden bir kayıp demektir. İşte platformumuz tam da bu konuya çözüm önerisi sunmaktadır. Ürettiğiniz tek bir içerikle bile hem istediğiniz okuma oranına ulaşabilecek hem de istediğiniz parayı kazanabileceksiniz. Web sitemiz aracılığıyla yazdığınız makale sayısına göre değil de makaleleriniz okurlarınız tarafından okundukça para kazanabiliyorsunuz.

Okurlarınızla Sizin Aranızda Profesyonel Bir Köprü

Kose Yazari Ne Kadar Kazanir

Köşe yazarlığı yapmak istiyorsanız fakat yazdığınız yazıları yayınlayacak bir mecra bulamıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Sitemizde kaleme aldığınız makale okundukça hem tanınırlığınız artacak hem de para kazanacaksınız. Yazarların kaleme aldıkları yazılar, editör ekibimiz tarafından incelenerek uygunsa 30 dakika içerisinde sitemizde yayınlanmaktadır.

Gösterim aldıkça para kazanacak olan köşe yazarlarımızın ödemeleri ise üç gün içerisinde gerçekleşecektir. Bu süre ileride 24 saate kadar kısaltılacaktır. Yazar Aracı’nı geliştirme çalışmalarımız henüz bitmedi! Siz de aylık yüz binlerce internet kullanıcısına ev sahipliği yapan sosyal içerik platformumuzda içeriklerinizi paylaşarak gelir sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Köşe Yazarlığı

Kose Yazari Nasil Olunur

Edebiyat, eğlence, siyaset, sinema, tiyatro, televizyon, magazin, pratik bilgiler, seyahat rehberliği… Siz de bu listeyi istediğiniz gibi genişletebilirsiniz. Her türlü seviyeli ve makale kurallarına uygun içerikleri internette yayınlamanıza yardımcı olacak web sitemiz, bunun yanında görünürlük kazanmanız ile beraber hiç beklemeden ödemenizi de gerçekleştirecektir. Siz de web sitemizde bulunan üyelik kısmına tıklayarak yazar aracı topluluğumuza katılabilir ve okurlarınıza ulaşabilirsiniz.

Yazar Aracı köşe yazarlığı sistemimizin herkese hayırlı olmasını diliyorum, özellikle öğrenci ve zamanını değerlendirmek isteyen okurlarımız için. Eğer Blog Aracı veya Yazar Aracı ile ilgili kafanızda herhangi bir soru oluştuysa yorumlar ve iletişim kısmını kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.