Yakınlarıyla Okul Basmıştı: Kızıyla Kavga Eden Birinci Sınıf Öğrencisini Dövmek İstemiş

Kocaeli’nde bir okulda yaşananla bu kadar da olmaz dedirtti. M.A. isimli vatandaş, okulda kızıyla kavga eden birinci sınıf öğrencisi kız çocuğunu dövmek için okulu bastı. M.A., öğretmenin karşı çıkması sonrasında öğretmeni de darp etmeye çalıştı …

Yakınlarıyla Okul Basmıştı: Kızıyla Kavga Eden Birinci Sınıf Öğrencisini Dövmek İstemiş

Kocaeli’nde bir okulda yaşananla bu kadar da olmaz dedirtti. M.A. isimli vatandaş, okulda kızıyla kavga eden birinci sınıf öğrencisi kız çocuğunu dövmek için okulu bastı. M.A., öğretmenin karşı çıkması sonrasında öğretmeni de darp etmeye çalıştı. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Olay, dün Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu’nda meydana geldi. İddiaya göre, okulda kavga eden ilkokul 1. sınıf öğrencilerinden biri, akşam durumu velisi M.A’ya anlattı. Bu sabah saatlerinde okula gelerek sınıfa giren veli, öğretmen Burak L’den kızıyla kavga eden diğer kızı kendisine göstermesini istedi.

Ders anlattığı sırada böyle bir olay ile karşılaşan öğretmen ise veliyi “Çocuk bunlar” diyerek teskin etmeye çalıştı ve söylediklerine karşı çıktı.

Öfkelenen veli, yakınlarını çağırarak öğretmene saldırdı. Diğer öğretmenler araya girerek veliyi tutmaya çalıştı. Kavgayı ayırmaya çalışan diğer öğretmenlerden Mehmet D. de tekme ve yumrukların hedefi oldu.

Olaya ilişkin veli M.A’nın da aralarında bulunduğu 3 şahıs gözaltına alındı.

İşte yaşananlar 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.