WhatsApp İçin Geçici Sanal Numara Nasıl Alınır?

20.01.2021
WhatsApp İçin Geçici Sanal Numara Nasıl Alınır?

Fake WhatsApp numaraları sanal numaralar sağlayan sitelerin yapmış olduğu işlemlerdir. Fake WhatsApp numarası nasıl alınır? Sahte WhatsApp numarası almak için numara onay siteleri tarafından sağlanan sanal numaralar alınarak işlemler yapılmaktadır. WhatsApp  geçici sahte numara almak için yapılacak adımlar:

  1. Sahte numara sağlayan uygulama Numero’yu Android veya IOS için indirin.
  2. Uygulamada ülke kodu seçin
  3. Uygulamadan verilen sahte telefon numarasını bir yere not edin.
  4. WhatsApp uygulamasını yükleyin. WhatsApp Business uygulamasının kullanılması önerilmektedir.
  5. WhatsApp uygulamasını başlatın.
  6. WhatsApp yükleme sırasında onay kodu için telefon numarası istenen alana, sahte telefon numarasını yazın.
  7. Sahte telefon numarasının alındığı uygulamayı açın. Bu uygulamaya gelen WhatsApp onay kodunu WhatsApp onay bölümüne yazın.

Böylece fake WhatsApp hesap açılmış olur. Ayrıca bu işlemleri WhatsApp Web içinde yapabilir ve sanal numara ile WhatsApp’a girilebilir.

Sanal Telefon Numarası ile WhatsApp Oluşturmak

WhatsApp uygulaması dünyadaki en iyi mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Aynı zamanda, uygulamanın ücretsiz olması yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Sanal telefon numarası ile Fake WhatsApp nasıl oluşturulur? Yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak istediğimiz zaman akıllı telefonunuza kurmuş olduğunuz WhatsApp kimlik doğrulaması için bir telefon numarasına ihtiyacınız olmaktadır.

Dolayısıyla WhatsApp uygulamasını kullanabilmek için kullandığınız telefon numarasına onay kodu gelmektedir. Onay kodu gelmeden WhatsApp kullanılmaz. Bu yüzden bazı uygulamalar aracılığı ile sanal numara alınabilir. Böylece sanal numaraya gelen kodu WhatsApp ‘a girebilirsiniz.

Ücretsiz Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Geçici sanal telefon numarası sağlayan birçok uygulama ve birçok web sitesi bulunmaktadır. Bu siteler ve uygulamalar, sanal numaraları geçici olarak sağlamaktadır. Yani sanal numaralar bir süre sonra kullanıma kapanmaktadır. Bu sanal numaralar sizin kimliğinizi gizlemektedir. Böylece, geçici sanal telefon numarası sağlayan programlar aracılığı ile sanal bir numara alabilirsiniz. Sanal numarayı aldıktan sonra telefonunuza ikinci bir WhatsApp kurabilirsiniz.

Kurulan WhatsApp uygulamasını kullanabilmek için onay kodunu sanal telefona gelmesini sağlamalısınız. Bunun için WhatsApp uygulamasını yüklerken sorulan telefon numarasına aldığınız sanal numarayı yazmalısınız. Sanal numarayı hangi ülkeden aldıysanız o ülkenin kodunu yazmalısınız. Böylece, sanal numaraya WhatsApp kurulumu için gerekli olan onay kodu gelmiş olur. Onay kodunu WhatsApp alanına girdiğiniz zaman Fake WhatsApp kurulmuş olur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.