Instagram PP Büyütme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram PP Büyütme ve İndirme Nasıl Yapılır?

Günümüzdeki en fenomen sosyal ağ platformlarından bir tanesi olan Instagram şimdi neredeyse herkesin vazgeçilmezi olmuştur. Video ve fotoğrafların özgürce paylaşılabildiği ve insanlarla bağlantı kurulabildiği bu mecra ile alakalı zihinlerdeki en önemli soru işareti de “Instagram profil resmi büyütme işleminin nasıl yapıldığı olmaktadır.

Malum olduğu üzere Intagram, muazzam büyüklükteki bir dijital mecradır. Bu akıl almaz mecrada eski dostlar bulunabilmekte, uzak mesafelerdeki dostlarla bağlantı kurabilmekte veya yeni kişilerle tanışılabilmektedir.

Instagram’da bir kimse size takip etme isteği gönderdiyse ya da merak edilen bir kişi araştırmak isteniyorsa ilk bakılan yer pek tabii o kişinin hesabı olmakta ancak bilhassa gizlenmiş bir kullanıcı hesabı için ufacık ve belirgin olmayan profil resmine bakıp o kişiyi tanımak maalesef ki mümkün olmamaktadır.

Uygulama ne denli profil resmi genişletmeye izin vermese de uygulanabilecek birkaç kolay metot ile Instagram profil resmi genişletme işlemi rahatça yapılabilmektedir.

Uygulama Aracılığıyla Instagram PP Büyütme İşlemi

Pek çok Instagram kullanıcısı, arzu ettikleri hesabın profil resmini büyütüp ayrıntılı bir şekilde tetkik edebilmek adına arayışa girmiştir. Bu arayışlara yanıt olarak bu işlemi olanaklı kılan programlar ve uygulamalar ortaya çıkmıştır. Sizler de yükleyeceğiniz uygulamalar yardımı ile arzu ettiğiniz profil resmini büyütebilmekte ancak bu uygulamalar için profesyoneller emniyet teminatı verememektedir. Bundan ötürü iyi soruşturma yaparak güven duyulan bir seçenek bulunması ya da virüs programı kullanılması önerilmektedir.

1. Yöntem: Internet Siteleri Aracılığıyla Instagram PP Büyütme İşlemi

Şayet uygulama yüklemekle uğraşmaksızın arzu edilen şahsın profil resmi büyütülmek arzulanırsa bu maksat için kimi web siteleri mevcuttur. Instagram resmi büyütme hizmeti sunan siteler ile resim büyütülebilmektedir.
• Siteye girin. Girdikten sonra bir arama çubuğu ile karşılaşılacaktır.
• Bu arama çubuğuna resmini görmek dileğinde olunan kişinin kullanıcı isminin yazılması ve tamam opsiyonuna tıklanması gerekmektedir.
• Bu biçimde aranılan şahsın profil resmi daha geniş ve belirgin bir biçimde görülebilmektedir. Dilenirse resim indirebilmektedir.

2. Yöntem: Bilgisayar Üzerinden Instagram PP Büyütme İşlemi

Merak edilen bir Instagram profil resmi daha geniş ve belirgin görülmek isteniyorsa lakin sitelere ve uygulamalara itimat edilmiyorsa bu tavsiye daha uygun olacaktır. Instagram uygulamasına bilgisayar üzerinden giriş yaparak da kolayca Instagram profil resmi büyütülebilmektedir. Ne yazık ki, bu metot telefon üzerinden uygulanamamaktadır.

  • Öncelikle Instagram uygulamasına bilgisayarla giriş yapılması gerekmektedir.
  • Akabinde profil resmi büyütülmek arzusunda olunan kişinin bulunması gerekmektedir.
  • Klavyede U harfine ve CTRL tuşuna aynı zamanda basılması gerekmektedir.
  • Açılan sayfada kaynak şifreleri görülecektir. Bunun ardından F harfine ve CTRL tuşuna basılması gerekmektedir.
  • Bu işlemin sonrasında arama yapma çubuğu açılacaktır. Bu yapma arama çubuğuna JPEG yazıp resmin aratılması gerekmektedir.
  • Görmek arzusunda olunan resim bulunduktan sonra başka sekmede aç opsiyonuna tıklanması gerekmektedir. Artık resim daha büyük ve belirgin bir biçimde görülebilmekte, hatta istenirse bilgisayara indirilebilmektedir.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.