WhatsApp Grupları Link Türkiye

WhatsApp Grupları Link Türkiye

Merhaba arkadaşlar! Bu yazıda, Türk WhatsApp grupları link listesi paylaşacağım, daha önceki yazımda paylaşmıştım, o yazıya’da buradan gidebilirsiniz. Fakat, sizden gelen yoğun istek doğrultusunda sadece Türk WhatsApp grup linklerini araştırdık ve karşımıza yaklaşık 26 adet hatırı sayılır üyeye sahip WhatsApp grubu çıktı. Şimdi ise Türkiye’deki WhatsApp gruplarının bir listesi ile sizlerleyiz.

Türk WhatsApp Gruplarına Nasıl Katılırım?

 1. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan WhatsApp’a girin.
 2. Karşınıza çıkan ekranda “Join Chat” butonuna basın.
 3. Grup kurallarını okuyun.
 4. Sohbetlere katılın ve aktif olun.

Ayrıca, yukarıdaki seçenekleri yerine getirdikten sonra mümkünse reklam yapmayın, çünkü bu çoğu grupta yasaktır. Zaten bunları zor bulduk sonra bizi kapanan grupların linklerini kaldırmakla uğraştırmayın. .d Önerilerimize uyacağınız’dan eminiz ve bunun için teşekkür ederiz.

Türk WhatsApp Grup Linkleri

Aşağıda, en son oluşturulan aktif WhatsApp gruplarının davet bağlantılarından oluşan bir liste paylaşacağım. Tüm bu davet bağlantılarını Google, Bing, Yandex, forum siteleri, bloglar ve diğer bir çok kaynaktan edindim. Bu makalede neredeyse her kategoride WhatsApp grubu mevcut: Adult, komedi, yardımlaşma, müzik sanat, eğlence, sohbet, haber, teknoloji ve çok daha fazlası. Umarım verdiğim büyük uğraş sonrası oluşan bu liste işinize yarar.

Daha sonra bu konuyla ilgili veya WhatsApp’da sahte numara kullanma, kaydedilmemiş numaralara mesaj gönderme gibi konulardan haberdar olmak için sitemizi takipte kalın. Ayrıca, aşağıdaki yorumlar bölümüne kendi WhatsApp grubunuzu ekleyebilirsiniz.

 1. DEPREM HABERLEŞME
 2. Campus Publushing YKS-DİL 12
 3. Instagram Yardımlaşma
 4. Konuşalım
 5. ??TURKISH And ENGLISH??
 6. Ev
 7. Para Kazan
 8. Play
 9. Aşk ve Sohbet
 10. RaYdAn CiKaNlAr 2
 11. Sohbet edek
 12. Yemek Pişirme
 13. İzmir Carpe Diem Gezi
 14. Sohbet vs.
 15. Herşey serbest
 16. Türkiye ve Azerbaycan
 17. Amaçsız Eğlence
 18. Grafik Tasarım
 19. CORCİ MORCİ
 20. CHAT İFŞA
 21. Germany
 22. Only Videos
 23. Malik,
 24. Felekten 1001 Gün
 25. PardoN 1
 26. Foroğrafçılık
 27. KültürSanatDünyası
 28. Gezi ve Sohbet
 29. Kaybedenler Kulübü

Şuan için Türkiye WhatsApp grupları listemiz sona erdi, fakat yeni gruplar paylaşılırsa sitemizi Google’da aratarak konumuza gelebilirsiniz ve yeni gruplara gidebilirsiniz. Kendi grubunuz varsa yorumlar kısmından kullanıcılarımızla paylaşmaktan çekinmeyin fakat paylaşımını yaptığınız grupların hangi konuda açıldıklarını da okurlarımıza belirtin.

Umarım listemiz sizin için faydalı olur, diğer WhatsApp Grup link listemize gitmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

 1. Ayse dedi ki:

  Casnım cok sıkılıyor gurupba alirsaniz sevinirim ??
  05050550424