Ünlü Oyuncu Orhan Aydın’ın Kızı Hayatını Kaybetti

Ünlü Oyuncu Orhan Aydın’ın Kızı Hayatını Kaybetti

Sinema ve tiyatro sanatçısı Orhan Aydın’ın kızı Hatay’da meydana gelen depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti. Aydın, kızı ve eski eşi için geçtiğimiz günlerde hayatlarının kurtulması için yardım çağrısında bulunmuştu. Çalışmalar sonrasında ise 6 günün sonunda kızının cansız bedenine ulaşıldı.

Kötü Haber Altıncı Günde Geldi

10 ili etkileyen Pazarcık merkezli deprem sonrasında Orhan Aydın sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak kızana ve eski eşine ulaşamadığını belirtmişti. Arama kurtarma çalışmalarının bölgeye destek vermesini isteyen Aydın’a acı haber ise altıncı günün sonunda ulaştı. Kurtarma ekipleri enkazdan kızının cansız bedenini çıkardılar.

Maltepe Belediyesi ekipleri tarafından bölgede yapılan arama kurtarma çalışmaları sonrasında Aydın’a acı haber verildi. İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da durum hakkında: “Orhan Aydın’a güzel bir haber veremedik. Çok üzgünüm. 36 saat kesintisiz süren çalışma sonrası değerli kızı Eylem Şafak Aydın enkazdan çıkarıldı. Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Aydın geçtiğimiz günlerde: “Kızıma ulaşmaya çalışıyoruz. Enkazın altında ve üstünde büyük bir beton kütlesi var. Artık dayanma gücüm kalmadı, yüreğim ağlıyor. Ellerim titriyor. Ülkemin sahipsiz olmasına kahroluyorum. Acım ve kederim tarifsiz. Haydi be canım… Haydi kiraz gülüşlüm… Diren…” paylaşımında bulunmuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.