Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Ünlü Oryantal Didem Kınalı’nın Aracı Cinayete Karışacaktı

Ünlü Oryantal Didem Kınalı’nın Aracı Cinayete Karışacaktı

Ünlü oryantal Didem Kınalı’nın başına beklemediği şekilde kötü olaylar geldi. Otomobilini park etmesi amacıyla teslim ettiği otopark görevlisinin ruhsatsız tabanca taşıyarak sevgilisini öldürmeye gittiği ancak yoldaki çevirmede polisler tarafından yakalandığı öğrenildi.

Kınalı Şok Eden Anlar Yaşadı

Oryantal dansları ile ilgi toplayan Didem Kınalı, aracının otopark görevlisi tarafından alıp götürülmesi ile neye uğradığını şaşırdı. Aracını park etmesi için geçtiğimiz akşam görevliye teslim eden Kınalı, sonrasında aracından uzaklaştı. Ancak kişi araca atlayarak cinayet işlemeye gitti.

Çevirmede polislere yakalanan sürücü sonrasında karakola götürüldü ve Kınalı’yı da buradan haber verildi. Soluğu karakolda alan Kınalı ise sonrasında basın mensuplarına olayı anlattı: “Aslında tam bir çalınma değil. Aracı park etsin diye vermiştim. Arabayı alarak gitmiş. Polislere de sevgilisini öldüreceğini söylemiş. Ayrıca yanında ruhsatsız tabanca taşıyormuş. Bu durum beni şoka uğrattı, neye uğradığımı şaşırdım. Kendisini de tanıyorduk. 15 yaşında bir kızı var, onu okutsun diye yardımcı oluyorduk,” dedi. Ayrıca olay yüzünden Kınalı’nın sahne programının da iptal olduğu anlaşıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.