Üçlü İlişkiyi Kabul Etmeyen Karısını Demirle Dövdü!

Ümraniye’de Funda A., boşanma aşamasındaki eşi Ferit A. ayrıca kardeşi Yusuf A.’nın saldırısına uğradı. Üçlü ilişki teklifini kabul etmediği için …

Üçlü İlişkiyi Kabul Etmeyen Karısını Demirle Dövdü!

Ümraniye’de Funda A., boşanma aşamasındaki eşi Ferit A. ayrıca kardeşi Yusuf A.’nın saldırısına uğradı. Üçlü ilişki teklifini kabul etmediği için boşandıklarını belirten Funda A. kendisine ‘sen bizim namusumuzsun’ diyerek saldırdıklarını söyledi.

Olay, 23 Temmuz’da Esenkent Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 2 çocuk annesi Funda A., boşanma aşamasında olduğu ayrıca 1 yıldır ayrı yaşadığı eşi Ferit A. ayrıca kardeşi Yusuf A. tarafınca 10 aydır takip ediliyordu. 

Çocuklarını kursa bırakan kadın, çıkmalarını beklerken yanına gelen Ö.Ş ile selamlaştı. Ferit A. ayrıca kardeşi Yusuf A., bir erkekle selamlaştığını gördükleri Funda A’ya demir sopa ile saldırdı. Kadını darbeden iki kardeş, ardından konuştuğu Ö.Ş.’ye de saldırdı. 

Kavganın büyümesi üzerine iki kardeş, olay yerinden uzaklaştı. Yaralanan Funda A., Sancaktepe İlhan Varank Eğitim ayrıca Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede kolu kırıldığı tespit edilen Funda A.’ya platin takıldı.  Funda A. can güvenliği olmadığını belirtirken, avukatı Saim Antlı ise saldırıyı gerçekleştiren Ferit A. hakkında tutuklama talebinde bulunduklarını söyledi.

‘Eayrıca başka bir erkek getirmek istedi’

Hem darbedildiğini hem de hakaret ayrıca tehdide maruz kaldığını söyleyen Funda A., ‘Boşanma sebebim şu; bana hep şöyle derdi, ‘Benim hayatımda bir kadın var. Sen 33 yaşına geldin, benim hayatıma nasıl bir kadın girdiyse senin hayatına da bir erkek girmeli. Ben sana güvenlikçi arkadaşımı ayarladım, eayrıca getireceğim. Sizi tanıştıracağım, üçümüz birlikte grup kuralım’ dedi. Ben bu durumdan çok rahatsızdım. Sonra bunları amcasına söyledim. Amcası bizim evimize geldi ayrıca üzerime yürüyerek, ‘Bu olayı kapat. Böyle bir şeyden bahsedersen insanlar ölür’ dedi. Ben de ‘Kim ölürse ölsün, isterse babam ölsün ben bunu açıklayacağım’ dedim. Şiddet, hakaret ayrıca küfrü geçtim ama ne olursa olsun, kendi arkadaşını bana ayarlamaya hakkı yok. Ardından beni istemedi. Benden önce boşanma davası açtı’ diye konuştu. Evliliği sürecinde yaşadığı zor süreci de anlatan Funda A., ‘Ben 4 yıl boyunca sürekli şiddet gördüm. Beni copla döverdi, kemerle boğazımı sıkıyordu, beni boğuyordu. Olaydan sonra can güvenliğim olmadığı için çocuklarımla birlikte kadın sığınma evine yerleştirildim’ dedi.

‘Sen bizim namusumuzsun’ diyerek darp ettiler, sakat kaldım

Demirle yapılan saldırının ardından ameliyat olduğunu belirten Funda A., ‘Çocuğu okula götürürken orada başım çok ağrıyordu. Okulun yanındaki muhtarlık bahçesinde oturuyordum. Otururken kendisi ile erkek kardeşi beni gördüler. Sonra gardırobun demiriyle beni dövdü. Ardından kaynım yüzüme bir tokat daha attı. Beni hastanelik ettiler. Ben 6 gün boyunca hastanede yattım, ameliyat oldum. Beni dövmeden önce bir ağabey geldi, nasıl olduğumu sordu. Teşekkür ettim, birbirimizi sorduk. Sonra kenara geçti. O esnada kaynım ayrıca eşim beni takip ediyormuş. Zaten 10 aydır beni takip ettiklerini biliyordum. Çünkü beni sürekli tehdit ediyorlardı. ‘Eğer evden çıkarsan seni döveceğiz, seni sakat bırakacağız, seni öldüreceğiz’ diyorlardı. Olaydan bir hafta önce karakola gitmiştim. Bana, ‘sen hala bizim namusumuzsun, nasıl başka bir erkeğin selamını alırsın? Namusumuzu beş paralık ettin’ dediler. Bu söylemleri bahane ederek beni dövdüler, sakat bıraktılar. Ben koruma istiyorum’ ifadelerini kullandı.

Demirle saldırı kamerada

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.