Netflix Mayıs Ayı 2021 Takvimi

Netflix Mayıs Ayı 2021 Takvimi

Netflix mayıs 2021 takvimi belli oldu: İşte Netflix’de mayıs 2021 de yayınlanacak harika dizi ve filmler.

14 Mayıs | The Woman in the Window: Film, New York’ta yalnız yaşayan ve rahatsız edici şiddete tanık olan bir kadının macerasını anlatıyor. Gary Oldman, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Wyatt Russell ve Brian Tyree Henry de başrolde.

12 Mayıs | The Upshaws: Mike Epps ve Wanda Sykes, Indianapolis’teki işçi sınıfı bir aile hakkındaki bu yeni sitcomun konusu oldu.

14 Mayıs | Selena: Netflix, biyografik serisini Mayıs ayı ortasında dünyaca ünlü Selena Quintanilla ile tamamlayacak. Dizi, genellikle önceki biyografilerle karşılaştırmalar yapan eleştirilerin adil payını çekmesine rağmen, ilk bölüm Aralık 2020’nin başlarında düştüğünde hala büyük puan aldı.
rudybet giriş
28 Mayıs | Lucifer S6: Netflix2in harika yapımlarından biri olan Lucifer’ın 5. sezonun 2. yarısı düştükten sonra S6 merakla bekleniyordu. Sonunda geliyor…

26 Mayıs | The Divine Ponytail: efsanevi futbolcu Roberto Baggio’nun hayatını alacak bu belgesel 26 Mayıs’da Netflix’de

27 Mayıs | EDEN:  EDEN, yalnızca robotların var olduğu ancak birdenbire şehre giren genç bir insan kızın gelişiyle dünyalarının alt üst olduğu 1000’li yılların geleceğine kuruludur. Bu anime serisi yönetmen Yasuhiro Irie ve konsept tasarımcısı Toshihiro Kawamoto’dan geliyor.

ETİKETLER: Dizi, Film, Mayıs, Netflix
YAZAR BİLGİSİ
Efe Söker
 Bir tutam her şeyden.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.