Taha Duymaz’dan Yürek Burkan İtiraflar: ”Artık Yaşamak İstemiyorum.”

TikTok hesabında yaptığı yemek çekimleri ile ünlenen Taha Duymaz, şimdilerde 1.9 milyon takipçiye sahip. Ürettiği içeriklerle de adından sık sık …

Taha Duymaz’dan Yürek Burkan İtiraflar: ”Artık Yaşamak İstemiyorum.”

TikTok hesabında yaptığı yemek çekimleri ile ünlenen Taha Duymaz, şimdilerde 1.9 milyon takipçiye sahip. Ürettiği içeriklerle de adından sık sık söz ettirirken, son zamanlarda geçirdiği estetik operasyonlarla da gündeme gelmişti. YouTube programına katılan Duymaz,  yaşadığı zorlu günler hakkında samimi itiraflarda bulundu. Haberin devamı için kaydırın…

Sosyal basın hesabından paylaştığı yemek videoları ile adını duyurarak geniş bir kitleye ulaşan Taha Duymaz, kısa sürede fenomen olmayı başardı.

2003 doğumlu Taha Duymaz, 7 kız, 5 erkek olmak üzere 12 çocuklu bir aileye sahip. İlkokul 4. sınıfta okulu bırakmak zorunda kalan Taha, annesinin kronik astım, sedef ayrıca migren hastası olduğunu, 20 senedir psikolojik ilaçlar kullandığını söylerken, babasının ise koah hastası olduğunu açıklamıştı.

Geçtiğimiz günlerde ağlayarak video çeken Duymaz, kendisine bıçak ayrıca silah çekildiğini gözyaşları içerisinde takipçileriyle paylaşmıştı.

Yaşadığı zor günleri geride bırakmak isterken, kendine yeni bir hayat inşa etmek istediğini de belirtmişti.

Taha yalnızca yaşantısını değil, fiziksel özelliklerini de yeniledi. Geçirdiği kulak ayrıca burun estetiğinin ardından, takipçilerinden büyük tepki toplamıştı.

Son olarak Gökhan Çınar’ın sunduğu Z Kuşağı programının yeni bölüm konuğu olan Taha Duymaz samimi itiraflarda bulundu.

Gökhan Çınar’ın ”Bu dünyaya iyi ki geldim der misin?” sorusu Taha’yı duygulandırdı.

15 yaşından beri ailesinin geçimini üstlenen Duymaz sorulan soruya, ”İyi ki geldim, eğer gelmeseydim ailem aynı kaderi yaşamaya devam edecekti.” dedi.

Çocukluğunu yaşayamadığını belirtirken eğer yemek yapmasaydım bir daha ayağa kalkamazdım diyerek, yemek yapmasının kendini toparlamasındaki en büyük etken olduğunu vurguladı.

”Kimsenin Beni Sevdiğini Düşünmüyorum”

Takipçileri dışında kimsenin kendisini gerçekten sevmediğini düşünürken, ”Kime iyi niyetli yaklaştıysam dibe battım” dedi. Özellikle de o dönemki arkadaşlarının kendisiyle çok dalga geçtiğini söyledi.

Arkadaşlarım benim videomu açıp ” O mutfaktan su bile içmem” diyerek beni aşağıladılar.

Bu tepkilerin yalnızca arkadaşlarından gelmediğini söyleyen Duymaz, insanların da yayınlarına katılıp dalga geçtiklerini belirtti. Bu durumu takipçilerine belli etmemek adına yayınlarını kapattığını anlattı.

Taha Duymaz’ın yer aldığı videonun tamamını izlemek isteyenleri buraya alalım.?

Samimi açıklamalarda bulunan Taha Duymaz’ı siz nasıl buluyorsunuz? Sizce Taha yediği linçleri hak etti mi? Yorumlarda buluşalım…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.