Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Sosyal Medyadan Çağrı Yapmıştı: Melek’i Taciz Eden Şahıs Tutuklandı

Melek Bezaroğlu, kısa bir süre önce 3 yıldır sosyal basın üzerinden eski erkek arkadaşı Mustafa K. tarafınca taciz ayrıca tehdit edildiğini …

Sosyal Medyadan Çağrı Yapmıştı: Melek’i Taciz Eden Şahıs Tutuklandı

Melek Bezaroğlu, kısa bir süre önce 3 yıldır sosyal basın üzerinden eski erkek arkadaşı Mustafa K. tarafınca taciz ayrıca tehdit edildiğini belirten bir video paylaşmıştı. Kamuoyunda yankı bulan bu videodan sonra gözaltına alınan Mustafa K. tutuklandı.

İstanbul Bahçelievler’de yaşayan Melek Bezaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile bulunup 3 yıl önce ayrıldığı eski sevgilisi Mustafa K.’nın kendisini sürekli tehdit ettiğini anlattı.  

Bezaroğlu, 1 ay cezaevinde yatıp, açılan 4 davada hakkında ‘Hükmün açıklanmasının geri bırakılması’ kararı verildiğini belirttiği Mustafa K.’nın tutuklanmasını istedi.

Bezaroğlu’nun açıklamalarının ardından İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler Bezaroğlu’nu tehdit ettiği iddia edilen Mustafa K.’yı gözaltına aldı. Şüphelinin Temmuz ayında bir suçtan cezaevine girdiği, cezaevinden çıktıktan sonra Bezaroğlu’nu tehdit etmeye devam ettiği saptandı. 

Daha önce de Bezaroğlu’nun şikayeti üzerine gözaltına alınan Mustafa K.’nın adliyede serbest kaldığı ortaya çıktı. Polis, tehditlerine devam eden Mustafa K.’yı tekrardan gözaltına aldı. Şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mustafa K. ‘ısrarlı takip’ suçundan tutuklandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.