Sivil Toplum Örgütünün Suriyeli Sığınmacılardan Özür Dilediği Video Gündem Oldu: “Toplumun Bir Parçasısınız”

‘Harmony’ isimli bir sivil toplum örgütünün, Türkiye’deki Suriyeli sığımacılara yönelik çektiği özür videosu sosyal medyanın en öne çıkan işlerinden biri oldu.  Kaynak: Harmony ‘Harmony Sivil Toplum Kuruluşu, resmi web sitesinde kendisini; ‘farklı …

Sivil Toplum Örgütünün Suriyeli Sığınmacılardan Özür Dilediği Video Gündem Oldu: “Toplumun Bir Parçasısınız”

‘Harmony’ isimli bir sivil toplum örgütünün, Türkiye’deki Suriyeli sığımacılara yönelik çektiği özür videosu sosyal medyanın en öne çıkan işlerinden biri oldu. 

Kaynak: Harmony

‘Harmony Sivil Toplum Kuruluşu, resmi web sitesinde kendisini; ‘farklı kültürel kimliklere sahip insanların bir arada uyum içinde yaşaması için projeler geliştiren bir girişim’ olarak tanımlıyor.

Harmony daha önce İçişleri Bakanlığı’nın “Türk Gelin, Yabancı Damat” isimli bir projelerini desteklediği iddiası ile gündeme gelmiş ancak böyle bir projenin olmadığı bizzat Dezenformasyonla Mücadele Merkezi tarafından yalanlanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Suriyeli sığınmacılar için “Yalnız Değilsiniz” başlıklı bir video yayınlayan Harmony üyeleri, yine sosyal medyada gündem oldu.

Harmony üyeleri videoda, Kayseri’deki olaylar sonrası Suriyeli sığınmacılara yönelik yapılan saldırılar için özür diledi.

İşte sosyal medyada gündem olan o video 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.