Ancelotti Son Noktayı Koydu: Arda Fenerbahçe’ye Gidiyor mu?

Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olmasının ardından yaşadığı sakatlıklar sebebiyle maçlardan uzak kalan Arda Güler için uzun süredir başka bir takıma kiralanacağı iddiaları bulunuyor. Real Madrid’in teknik direktörü Ancelotti, iddiaları reddeden …

Ancelotti Son Noktayı Koydu: Arda Fenerbahçe’ye Gidiyor mu?

Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olmasının ardından yaşadığı sakatlıklar sebebiyle maçlardan uzak kalan Arda Güler için uzun süredir başka bir takıma kiralanacağı iddiaları bulunuyor. Real Madrid’in teknik direktörü Ancelotti, iddiaları reddeden bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe’den ayrılarak Real Madrid forması giyen Arda Güler’in peşini sakatlıklar bırakmıyor. Uzun süredir Real Madrid’in Arda’yı Fenerbahçe’ye kiralık olarak gönderebileceği iddiaları bulunuyordu.

Carlo Ancelotti, Arda Güler’in herhangi bir takıma kiralanmayacağını şu sözlerle açıkladı: “Sakin ve huzurlu. Hepsi bu kadar. Sakatlık sonrası bir oyuncunun etkilenmesi gayet normal. Burada yeni ve takıma katkıda bulunmak istiyor. Sakatlanan oyuncu için o ana dayanmak her zaman zordur… Arda Güler’in geleceği burada ve çok iyi işler yapacak, çünkü olağanüstü bir yeteneği var” ifadelerini kullandı.

Arda Güler öncesinde, “Birçok önemli oyuncumuz var ama ben rekabete hazırım. Başkan ve hocamız bunun söz konusu olmadığını söyledim. Buraya oynamaya geldim.” ifadelerini kullanmıştı.

Real Madrid’ten gelen bu açıklama ardından Fenarbahçe, Arda’nın bu sezon için kiralanması yönündeki teklifini geri çekti.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Arda’yı yarım sezon kiralaması halinde tüm maçlarda oynatma sözü vermişti.

Fenerbahçe haricinde Real Betis ve Bayer Leverkusen gibi büyük kulüpler de Arda Güler’i sezonluk olarak kiralamak istemişti.

Real Madrid, daha önce de Arda Güler’i kiralamayacağını ve oyuncuya erken forma giyebilmesi için de baskı yapılmayacağını açıklamıştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.