Seks Esnasında Kadınlarda Dokunmanız Gereken 12 Erojen Bölge

Seks Esnasında Kadınlarda Dokunmanız Gereken 12 Erojen Bölge

Seks esnasında kadınların zevk aldığı şeyler! Kadınlar ve erkekler her ne kadar ortak bir takım noktadan zevk alsalar da, farklı vücut yapılarına sahip oldukları için her zaman aynı erojen bölgelerden zevk almayabilirler. Şimdi gelin yapılan araştırmalar doğrultusunda kadınların en çok zevk aldığı erojen bölgelere biraz göz atalım.

Seks

1. Dudaklar

Öpüşmek genellikle birçok insanın başlangıç noktasıdır. Bu yüzden partnerinizin dudaklarına biraz daha odaklanmak odaklanmanız onun havaya girmesine ve ortama ısınmasına yardımcı olacaktır.

2. Ense ve Boyun

Boyun kenarları ayrıca ense fazla sinir ucu barındırır. Bu nedenle partnerizin boynuna hafif öpücükler kondurarak yada dilinizi hafifçe boynunda gezdirerek hoşuna gitmesini sağlayabilirsiniz.

3. Vajina veya Klitoris

Tıpkı erkeklerde olduğu gibi buda kadınların en bilindik erojen bölgesidir. Bazı kadınlar bu bölgede partnerini yönlendirmekten keyif alabilir. Burada önemli olan partnerinizin G- noktasını bulabilmektir. Bir kadının G-noktasını bulmak biraz zaman alabilir. Ancak bazı kadınlar bu keşif sürecinden de keyif alabilir. Bu nedenle rahat olmaya ve gerekli zamanı kullanmaya bakın.

4. Kulaklar

Seks sırasında kadınları birçoğu (bu durum erkekler içinde geçerli olabilir) için en zevk veren kısım kulak memesiyken , diğer kadınlar içinse kulağa fısıldanan güzel sözler daha seksi bir yol olabilmektedir.

5. Bilek İçleri

Bilek içi fazla dokunulan bir alan olmasa da bazı kadınlar bilek içlerine hafif öpücükler kondurulmasından, bilek içine hafif masaj yapılmasından çok hoşlanır.

6. Meme Uçları ve Göğüs

Tabi ki bilinen bir gerçektir ki, göğüsler her türlü dokunuşa çok hassastır. Özellikle meme uçlarında dilinizi hafifçe gezdirmeniz bile yeterlidir. Hatta bazı kadınlar bu bölgede biraz daha sert davranılmasından hoşlanabiliyor. Bu nedenle partnerinizin neyi istediğini keşfedip ona göre davranmalısınız.

7. Kalça

Bu da bilindikler arasında mevcuttur. Her erkeğinde bildiği gibi kadınlar kalçalarıyla ilgilenmenizden çok hoşlanırlar. Kalçalarının öpülmesi ve dokunulması partnerinizin zevk almasını sağlayacaktır. Bu yeterli gelmiyorsa biraz daha sertleşmek işe yarayabilir.

8. Ayak

Partnerinize biraz ayak masajı yapmak onu iyi hissettirecektir. Fakat bazı kadınlar ise ayaklarının öpülmesinden , parmaklarının ve topuklarının oynanmasından çok hoşlanırlar.

9. Dizlerin Arkası

Dizlerin arkasında bile sinir uçları mevcuttur. Bu uçlara ufak öpücükler kondurmak heyecan verici bir hale getirecektir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Dozunu kaçırmak partnerizin gıdıklanmasına yol açabilecektir. Buda partnerinizin aldığı zevkin rahatsız edici bir hisse dönüşmesini sağlayabilir.

10. Bacak içi

Bacakların üst kısmı öpülmeye ve dokunulmaya karşı aşırı duyarlıdır. Bacak içlerinde de tıpkı dizlerin arkası gibi burada da bulunan sinir uçları , kolay uyarılır ve kadınların zevk alması artar.

11. Göbek veya Göbek Deliği

Kadınlar seks esnasında partnerinin vücudunda hafif aşağıya doğru yani göbek kısmına doğru öpülerek inilmesinden hatta göbek kısmının öpülmesinden de çok hoşlanırlar.

12. Kolların İç Yüzeyi

Bazı kadınlar kollarının iç yüzeyine hafif öpücükler kondurulmasından çok hoşlanırlar. Bu bazı kadınlar için önemli görülen erojen bölgelerden bir tanesidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.