Savaş Cebeci’den Kaan Kazgan Açıklaması: “Ölebilirdim, Birileri Katil Olabilirdi, Bu Saçmalığa Değer miydi?”

Fitness antrenörü Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan arasında sosyal medyada başlayan ‘dayak yeme’ atışması geçtiğimiz günlerde ‘arsa’da son bulmuş, iki isim kalabalık bir grupla buluşarak kavga etmişlerdi.  Kan akan kavga sonrasında Savaş …

Savaş Cebeci’den Kaan Kazgan Açıklaması: “Ölebilirdim, Birileri Katil Olabilirdi, Bu Saçmalığa Değer miydi?”

Fitness antrenörü Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan arasında sosyal medyada başlayan ‘dayak yeme’ atışması geçtiğimiz günlerde ‘arsa’da son bulmuş, iki isim kalabalık bir grupla buluşarak kavga etmişlerdi. 

Kan akan kavga sonrasında Savaş Cebeci’den bir açıklama geldi. Cebeci yaşananlar nedeniyle başta ailesi olmak üzere herkesten özür diledi. 

İşte detaylar…

Günlerce sosyal medyada birbirlerine meydan okuyan MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ile fitness koçu Savaş Cebeci geçtiğimiz günlerde bir arsada buluşarak kavga etmişlerdi.

Savaş Cebeci, yaptığı yayında “İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez” açıklamasında bulunmuştu.

Bunun üzerine, 2011 yılından bu yana aktif olarak profesyonel maçlara çıkan MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, Savaş Cebeci’ye meydan okudu.

Kalabalık bir grubun olduğu, aralarından bazılarının belinde silahların dahi olduğu kavgada kanlar akmıştı.

Yaşanan hoş olmayan kavga olayından günler sonra Savaş Cebeci’den bir açıklama geldi.

İtalya’da tatilde olan Cebeci, yayınladığı videoda karşısına gelen gruptaki bazı kişilerin belinde silah olduğunu, o gün belki de birilerinin ölebileceğini söyledi.

İşte Savaş Cebeci’nin o açıklamaları…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.