Sabah Yazarı Altınok’tan Gülşen’e: ‘Densiz’

Sabah gazetesi Melih Altınok, imam hatipler hakkındaki ifadelerinin ardından tutuklanan şarkıcı Gülşen’i hedef aldı. Altınok, Gülşen için …

Sabah Yazarı Altınok’tan Gülşen’e: ‘Densiz’

Sabah gazetesi Melih Altınok, imam hatipler hakkındaki ifadelerinin ardından tutuklanan şarkıcı Gülşen’i hedef aldı. Altınok, Gülşen için ‘dengesiz’ dedi. 

Nisan ayında verdiği bir konserde ‘İmam hatipte okumuş, sapıklığı oradan geliyor’ ifadelerinin gündeme gelmesinin ardından hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen, tutuklandı. 

Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok bugün köşesinde bu konuya değindi. 

Gülşen’in tutuklanmasına gerekçe olan ifadelerini hatırlatan Altınok, ‘Çarşı karıştı tabii… Pek çoğunuz bana kızacak biliyorum ama söylemesem çatlarım…Gülşen kimdir Allah aşkına?

B sınıfı eller havaya müziğiyle tanıdığımız, ‘sorduk mu’ dedirten özel hayat ifşalarıyla şöhret yapan yerel bir pop figürünü çok ciddiye almıyor musunuz?’ dedi.

“Gülşen’in faşizan söylemi çok popüler”

Altınok, şöyle devam etti:

‘Ya da şöyle sorayım… Ağzından çıkanı kulağı duymayacak haldeki bu dengesiz, size iltifat etse sevinecek miydiniz? Ve savcıların anında harekete geçmesi ayrıca sabahında polisin Gülşen’in kapısına dayanması, ardından da tutuklanması çok aşırı bir refleks değil mi? ‘Bırakalım her önüne gelen insanlara hakaret etsin o zaman’ mı diyorsunuz?İyi de zaten ediyor… Medyadan siyasete Gülşen’in nefret dolu, özcü, faşizan söylemi çok popüler.

Yalnızca dindar insanlara karşı değil… ‘Çomar’ dedikleri Anadolulara, ‘ayak takımı’ gördükleri yoksullara, ‘Barzo’ dedikleri Kürtlere, tehcire tabi tutulmasını istedikleri mültecilere ne hakaretler edildiğini duymuyor musunuz? Kaldı ki hiçbir sonuç vermeyeceği aşikâr soruşturma süreçleri, reklam kokan hareketlere tenezzül eden bu şöhret budalalarının ayrıca kamuoyunu gerçek gündeminden uzaklaştırıp oyalamak isteyen sığ muhalefetin ekmeğine yağ sürüyor. Bu cahil, şımarık ilgi müptelalarına bir ders vermek istiyorsanız onlara hak ettiklerini verin, kafa bulup yok sayın.’

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - Canlı maç izle - Taraftarium24 - Justin tv izle - takipçi satın al - antalya haber - sosyalhane.com - hosting - Bodrum Villa - Ankara Psikolog - Cezayir Vizesi Otomatik Kepenk