Pandemi Dönemi Evde İzleyebileceğiniz 3 Keyifli Film Tavsiyesi

09.05.2021
Pandemi Dönemi Evde İzleyebileceğiniz 3 Keyifli Film Tavsiyesi

Film tavsiyeleri: Pandemi döneminde izleyebileceğiniz film önerileri için aşağıya bir göz gezdirin. Can sıkıntınıza iyi gelecek, eşinizle yada ev arkadaşınızla, belki anne babanızla veyahut kardeşinizle izleyebileceğiniz keyif verici filmler Pandemi döneminde biraz olsun sizi bu ortamdan uzaklaştırıp kafanızı dağıtmanızda yardımcı olacak 🙂

1. Enigma

II. Dünya Savaşı, Nazi Almanyası’nı anlatan muhteşem bir savaş ve dram filmi. Başrolünde Benedict Comberbatch ve Keira Knightley oynuyor. Film Alan Turing ve Enigma’nın hikayesini anlatıyor. Şifresi kırılmayan bir makinanın nasıl çözüldüğünü konu alıyor. İzlemeye değer güzel bir film.

2. In Time (Zamana Karşı)

Distopik, bilim kurgu ve gerilim filmi. Başrolünde Justin Timberlake ve Amanda Seyfried oynuyor. Film, 25 yaşına gelen insanların yaşlanmayı durdurmak için var gücüyle çalışmak zorunda olduğu, zenginlerin ise sonsuza kadar genç kalarak yaşadığı bir geleceği konu almıştır. Kurgusu ve konusu gereği izlenecek filmler arasında.

3. The Invisible Guest (Görünmeyen Misafir)

Oriol Paulo’nun yazıp yönettiği İspanyol yapımı, gizem ve gerilim filmidir. Konusu ve akıcılığıyla tamamen merak uyandıran bir film. Ayrıntıları ve ters köşe yapmayı seven bir film. Yaptığı kaza sonucu üstünü örtmeye çalışan iş adamı, mahkemeye çıkmadan önce tüm bildiklerini avukatına anlatır. Fakat yaptığı ne kadar doğru film içerisinde izleyerek anlıyorsunuz. Güzel bir film.

ETİKETLER: Enigma, Film, İntime, The invisible
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Aslı Altnkynk dedi ki:

    Çok güzeller 💃🏻