Muhtarlar Beş Yıl Sonra Dökülen Asfalt İçin Davul Zurna Çağırıp Sokakta Oynadı

Kozan ilçesine bağlı Türkeli ve Ağlıboğaz mahallelerini birbirine bağlayan, Şehit Ziya Özkozanoğlu Caddesi’nde bulunan yol, beş yılın ardından dün asfaltla kaplandı. Bu uzun süreç sonunda, Türkeli Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın ve Ağlıboğaz Mahallesi …

Muhtarlar Beş Yıl Sonra Dökülen Asfalt İçin Davul Zurna Çağırıp Sokakta Oynadı

Kozan ilçesine bağlı Türkeli ve Ağlıboğaz mahallelerini birbirine bağlayan, Şehit Ziya Özkozanoğlu Caddesi’nde bulunan yol, beş yılın ardından dün asfaltla kaplandı. Bu uzun süreç sonunda, Türkeli Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın ve Ağlıboğaz Mahallesi Muhtarı Cengiz Büyüköztürk, hizmetin gelmesini davul zurna eşliğinde kutladı.

Kozan’ın Türkeli Mahallesi’nin muhtarı Ahmet Aydın, Şehit Ziya Özkozanoğlu Caddesi’nin bakımsız hali sebebiyle defalarca Adana Büyükşehir Belediyesi’ne başvuruda bulundu. Ancak, tüm çabalarına rağmen, muhtar Aydın’ın bu talepleri karşılıksız kaldı.

Beş yıllık süren uğraşlar sonrasında, dün itibariyle Büyükşehir Belediyesi’nin yetkilileri, caddenin asfaltlanması için harekete geçti. Çalışmalar sürerken Muhtar Aydın, çağırdığı davul zurna eşliğinde oynadı. Muhtar Aydın’a Ağlıboğaz Mahalle Muhtarı Cengiz Büyüköztürk de eşlik etti.

Aydın, “Okul servisi şoförleri, dolmuşçular, vatandaşlar çok şikayet etti. Cadde üzerinde bulunan evlerin doğalgaz bağlantıları da halloldu. Mahalle halkım mutlu ben huzurluyum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

İşte o anlar 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.