Muhtar Adaylığından Çekilen Model Simurg Sarsılmaz’dan ‘Estetiksiz Hali’ Paylaşımlarına Sert Tepki!

Diyarbakır’da muhtar adaylığından çekildiğini duyuran model Simurg Sarsılmaz’dan ‘estetiksiz hali’ paylaşımlarına sert tepki geldi.  Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi Kaynartepe Mahallesi için muhtar adaylığını açıklayan model Simurg Sarsılmaz, sosyal …

Muhtar Adaylığından Çekilen Model Simurg Sarsılmaz’dan ‘Estetiksiz Hali’ Paylaşımlarına Sert Tepki!

Diyarbakır’da muhtar adaylığından çekildiğini duyuran model Simurg Sarsılmaz’dan ‘estetiksiz hali’ paylaşımlarına sert tepki geldi. 

Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi Kaynartepe Mahallesi için muhtar adaylığını açıklayan model Simurg Sarsılmaz, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü.

Simurg Sarsılmaz daha sonra sosyal medyadan ölüm tehditleri aldığını öne sürerek, muhtar adayı olmaktan vazgeçtiğini açıkladı.

Simurg Sarsılmaz’ın sosyal medyada yayılan ve estetik olmadan önceki hali olduğu iddia edilen fotoğraflar ise yine günün öne çıkan başlıklarından biri oldu.

Simurg Sarsılmaz ise fotoğrafın bizzat kendisi tarafından paylaşıldığını belirterek bazı Twitter hesaplarının algı çalışması yaptığını söyledi.

Sarsılmaz paylaşımında, ‘Gerizekalılar suratımda iş için yapılan 888 kg makyajdan sonra 17 yaşımdaki doğal halimi paylaşmak istedim sanki çok gizli bir servisten bulmuşsunuz gibi paylaşmışsınız‘ ifadelerini kullandı. 

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hadi buyrun yorumlara 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.