Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Müge Anlı’yla Yollarını Ayıran Arif Verimli’den Çöp Evde Bulunan Çocuğa: Bizler Yüzümüzü Kapatmalıyız Utançtan

Bugün tüm Türkiye’yi sarsan bir trajedi açığa çıktı. Bursa’da bir yıl boyunca kira vermeyen bir kadının evine giren yetkililer her yerde çöpler …

Müge Anlı’yla Yollarını Ayıran Arif Verimli’den Çöp Evde Bulunan Çocuğa: Bizler Yüzümüzü Kapatmalıyız Utançtan

Bugün tüm Türkiye’yi sarsan bir trajedi açığa çıktı. Bursa’da bir yıl boyunca kira vermeyen bir kadının evine giren yetkililer her yerde çöpler olduğunu gördüler. Dahası evi ararken kapısı kilitli olan bir odada çok zayıf, vücudu yara bere içinde olan 9 yaşında bir erkek çocuğu buldular. Yetkililer, çocuğun teyzesi tarafınca bir yıldır odada kapalı tutulduğunu ifade ederken yaşanan olay toplumda büyük yankı buldu. Tepki gösterenlerden biri de Müge Anlı ile Tatlı Sert programından tanıdığımız Prof. Dr. Arif Verimli oldu. Anlı ile yollarını ayıran Verimli, fotoğraflandığı sırada yüzünü kapatan çocuğa seslenerek ‘bizler yüzümüzü kapatmalıyız utançtan’ dedi.

Gelin detaylara bakalım;

Bugün Türkiye’yi sarsan bir olay yaşandı. Bursa’nın Nilüfer ilçesi Görükle Sakarya Mahallesi’ndeki bir apartmanda kiracı olan Kamuran Pınar A., taşındığından beri hiç kira vermediğinden ev sahibi onu evden çıkartmak istedi.

Ancak eayrıca giren yetkilileri korkunç bir manzara karşıladı. Burası tam manasıyla bir çöp evdi!

Yetkililer evi aramaya devam ederken kapısı kilitli olan bir oda dikkatlerini çekti. Kapıyı açtıklarında ise baygın hâlde, aşırı zayıf ayrıca vücudunda yara izleri olan 9 yaşında bir erkek çocuğuyla karşılaştılar.

Küçük çocuğun durumu toplumda büyük tepki gördü. O tepkiyi gösterenlerden biri de Arif Verimli oldu.

Bildiğiniz üzere psikiyatrist Arif Verimli, hepimizin hayatına Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla girdi.

Ancak Arif Hoca’nın programdan ayrılmasıyla hepimizi şok olmuştuk. Verimli daha sonra yaptığı açıklamalarda ayrılmasına gerekçe olarak Şevki Sözen’i işaret etmişti.

Küçük bir beyin fırtınasından sonra esas konuya dönelim. Bugün yaşanan trajedi psikiyatrist Arif Verimli’nin de tepkisine neden oldu.

Küçük çocuğun fotoğraflandığı sırada yüzünü kapattığı fotoğrafı paylaşan Verimli, “Seni ablasına bırakan sözde annen, muhtemel kendisinden kaçırılan/ya da kendisi aramayan sözde baban, olayın çöp evde olması nedeniyle ihtimal ki çok h.. teyzen (etiği aşmamalıyım), o mahallenin muhtarı, apartman komşuları ayrıca bizler yüzümüzü kapatmalıyız utançtan! Düzeleceksin..” yazdı.

Verimli’nin takipçileri, çocuğun sağlık durumuyla ilgili pek çok soru sordu. Verimli 9 yaşındaki çocuğun sağlıklı büyüyebilmesi için gerekenleri şöyle sıraladı:

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lütfen yorumlarda bizimle paylaşın!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.