Makale Yazarak Para Kazandıran 9 Site

Makale Yazarak Para Kazandıran 9 Site

Makale satış siteleri: Herhangi bir işte aktif olarak çalışmayanlar için makale yazarak para kazanmak güzel bir iş olarak görünüyor. Çalışanlar ya da öğrenciler için de ek gelir kapısı olarak değerlendirilen makale yazma işi, son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Makale alımı veya satımı yapan ajanslar bu konuda en iyi yazarları bulmaya çalışmaktadır. İyi bir makale yazarı bulan siteler, buldukları makale yazarları ile uzun süre çalışmaktadır.

Eğer akıcı makaleler yazmak konusunda iyiyseniz site açmak yerine veya bedavaya sitelere içerik girmek yerine emeğinizi makale satış yapan sitelere harcayarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Tabii bu konuda önemli olan bir kaç unsur bulunmaktadır, bu unsurların başında düzenli ödeme yapan bir site bulmanız şart aksi halde hiç bir kazanç elde edemeyebilirsiniz. Bir diğer unsur ise site popülerliğidir, eğer popüler olmayan bir siteden satış yapmaya çalışıyorsanız müşteri bulmanız çok zor.

Yukarıdaki önemli olarak bahsettiğimiz unsurların göz ardı edilmemesi çok önemli. Eğer düzenli bir ödeme almıyorsanız bu işi yapmanızın hiçbir anlamı kalmayacaktır. Bunun yanı sıra popüler olmayan bir sitede satış yapmaya çalışmanız müşteri bulmanızı neden zorlaştırır? Sorunun cevabı, makale satın alma konusunda çok fazla talep bulunmamaktadır o yüzden popüler siteler daha fazla para kazanmanızı sağlar ve stabil olarak alış yapan müşteriler getirir size.

Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan popülerden daha az popülere doğru sıraladığımız makale satışı yapan sitelerin listesine geçelim. Son olarak şunu da eklemiş olayım, listemizde Fiverr sitesi yabancı bir site olduğu için İngilizce bilmeden müşteri bulmanız zor o yüzden en sona ekledik. Eğer İngilizce biliyorsanız o siteden satış yapmanız gelirinizi kurdan dolayı 5-6 katına çıkarabilir.

Makale Satış

Makale satışı yapan insanlara ulaşmak veya kendi makalelerinizi satmak için aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz. Ayrıca birde freelance siteleri bulunmakta ancak çok fazla tavsiye etmediğimizi söyleyeyim. Bunun nedeni bazıları üyelik için para istiyor (değmez) bir çoğunda da yeterli makale müşterisi bulunmuyor.

  1. R10.net
  2. Wmaracı.com
  3. Supericerik.com
  4. Makale.net
  5. Makaleyaz.net
  6. İcerik.net
  7. Fiverr.com
  8. İcerik.com
  9. Hizlibul.com

Yukarıdaki sitelerin hepsi Blog Aracı olarak tarafımızdan denenmiş ve test edilmiştir. Ayrıca, makale yazarak para kazanmak için sitemizin Yazar Aracı özelliğini de kullanabilirsiniz. Hepsi ödeme yapıyor ve oldukça popüler sitelerdir. Konuyla ilgili bir sorunuz olursa yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz ve ayrıca konu önerilerinizi iletişim bölümünü kullanarak bize bildirebilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.