LCW Fırsat Çarkı: LC Waikiki Çark Çevirme Nasıl Yapılır? 

LCW Fırsat Çarkı: LC Waikiki Çark Çevirme Nasıl Yapılır? 

LCW Fırsat Çarkı: LC Waikiki uygulaması çark çevirme nasıl yapılır? Mobil uygulama üzerinden veya Web sitesinden insanlara hizmet veren LC Waikiki, fırsatlarla dolu çarkı ile karşımıza çıkmakta. Fırsat dolu çarkta indirim, hediye ve kargo gibi  seçenekler bulunmakta. Fırsat çarkı ile mobil uygulamasına giriş yapın ve her gün indirim kodu kazanma  şansını yakalayın. Her gün yenilenip saat 12.00-18.00 arasında 250TL’ye kadar varan indirim kuponları kazanabilirsiniz.

LCW Fırsat Çarkı

LC Waikiki fırsat çarkında mevcut bulunan indirim kuponu aralarından bazıları şunlar: %10, %15, %20 ve 100 TL üstü 20 TL veya 30 TL hemen indirim ve ücretsiz kargo fırsatları sunuyor. 

LCW Fırsat Çarkı Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  • LCW fırsatlarla dolu çarkını web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması  ile giriş yapın. Web sitesi üzerinden https://bit.ly/lcwfirsat linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Uygulamayı açtıktan sonra 10 saniye gibi bir süre  bekleme süreniz olacaktır. Saat 12 ile 18 arası kupon kodu ve birbirinden avantajlı indirimleri yakalayabilirsiniz.
  • Keyifli alışverişler dileriz.

LCW Çark Çıkmıyor Hatası!

LCW çark çıkmıyor hatası, birden çok kullanıcıdan geri dönüş almaktayız. Bu geri dönüşlere göre LCW fırsat çarkında çıkmış olan kuponları kullanamamak ya da fırsat çarkından yararlanamamak sorunları oluyor. Herhangi bir kupon kazandığınızı gösterse de kampanya kodunu gir kısmına girince uygulama üzerinden hata mesajı alabilirsiniz.

Ya da sms ile fırsat çarkının linkini attıkları zaman linke girdiğinizde bomboş bir ekran görebilirsiniz. Bu durumda belirli yerlere  ve mecralara şikâyet bildirimi yapabilirsiniz veya müşteri hizmetlerini arayınız. 444 4 529 numaradan müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi ve yaşadığınız sorunları dile getiriniz. Kısa bir süre içerisinde yaşadığınız sorun çözülecektir.

LCW Çark Kuponları Nasıl Alabilirim?

 Kazandığınız kuponlardan hemen faydalanmak istiyorsanız;  LC WAİKİKİ online mağazadan yapacağınız ilk 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde LCW hediye çeki kazanabilirsiniz. Bir sonraki yapacağınız alışverişinizde indirim hakkına sahip olursunuz. 125 TL alışverişlerinize 30 TL kupon kazanırsınız.

Hediye Kartı diğer bir kart seçeneğidir. Bu kartı Türkiye’de ve LCW belirli mağazalarında aldığınız ürünlerin peşin ödeme olarak faydalanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.