Web Sitemiz Artık %100 Reklamsız Yayına Başlamıştır!

Web Sitemiz Artık %100 Reklamsız Yayına Başlamıştır!

Merhaba sevgili Blog Aracı okurları, son zamanlarda sizin yoğun ilginiz size daha iyi hizmet vermemiz açısından farklı kararlar almamızı sağlamıştır. Paylaşımını yaptığımız bütün konuların kullanıcılarımıza yardımcı olması ideolojisiyle yaklaşık 2 yıldır paylaşım yapıyor makaleler yayımlıyoruz. Ancak, bir çok konuda telif hakları ve diğer unsurlar göz önünde bulundurulduğunda bu paylaşımları kaldırmakla, reklamları kaldırmak arasında tercih yapmaya itiliyoruz.

Dolayısıyla sürekli yazıları kaldırmak, emeğimizi ve okurlarımızı hiçe sayarak silmek yerine reklam anlaşmasını bozmayı düşündük. Artık, AdSense başta olmak üzere hiçbir reklam ağı ile çalışmıyoruz bunun site hızı, içerik kalitesi ve insanların aradıkları şeyleri istedikleri gibi bulması konusunda olumlu bir değişiklik olarak görüyoruz.

Fakat, bu olumlu değişiklik bizim sitemiz giderleri konusunda olumsuz bir etki yaratacak. Bu olumsuz etkiden dolayı artık sponsorluk tekliflerini daha sıkı bir şekilde yapmamız gerekiyor. Endişelenmeyin çünkü hiçbir sponsorumuz ve ortağımız olmasa dahi sonuna kadar paylaşımlar reklamsız bir şekilde yapılacaktır.

Son olarak, sitemize gösterdiğiniz ilgi, destek ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

Blog Aracı – Kişisel Blog

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.