Kayınvalide, Oğlunun ve Gelininin Özel Videolarını Komşularla Paylaşmış

Oğlunun ve gelininin odasına kamera yerleştiren ve daha sonrasında özel görüntülerini komşularla paylaşan kayınvalide sosyal medyada çok konuşuluyor. Tayvanlı gazeteci Xu Shengmei, katıldığı bir eğlence programında duyanları şok eden bir aile …

Kayınvalide, Oğlunun ve Gelininin Özel Videolarını Komşularla Paylaşmış

Oğlunun ve gelininin odasına kamera yerleştiren ve daha sonrasında özel görüntülerini komşularla paylaşan kayınvalide sosyal medyada çok konuşuluyor.

Tayvanlı gazeteci Xu Shengmei, katıldığı bir eğlence programında duyanları şok eden bir aile faciası anlattı.

Xu Shengimei, düğünden sonra damadın ailesinin yanında yaşayan bir çiftin başına gelenleri anlattı.

Damadın ailesiyle yaşarken ilk başlarda sorun yaşayamayan yeni evli çift, komşularla yaptıkları konuşamadan sonra işlerin düşündüklerini gibi olmadığını fark ettiler.

Komşuları ile konuşan çift, komşularının cinsel hayatları ile ilgili çok bilgi sahibi olduğunu fark edince ne olduğunu anlayamadılar.

Gelin, bunun nasıl olduğunu düşünürken şok edici gerçekle karşılaştı.

Çiftin yatak odasına kayınvalideleri tarafından bir kamera yerleştirildiğini ve bu kamera ile çiftin görüntülerini kaydettiği ortaya çıktı.

Kayınvalide geline olayla ilgili “Yeni bir çocuk doğurdun ve ona nasıl bakacağını bilmediğinden korktum.” açıkalaması yaparak casusluk yapma niyetinde olmadığını söyledi.

Çift bu yaşanandan sonra kendi evlerine çıkarak bir daha annelerini affetmeyeceklerini söylediler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.