Karadağ’da Katliam Gibi Saldırı: 11 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı

Korkunç olay Karadağ’ın Cetinje kentinde meydana geldi. Bir kişi, önce kedin ailesini öldürdü, devamında polisler ayrıca yoldan geçenlere ateş …

Karadağ’da Katliam Gibi Saldırı: 11 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı

Korkunç olay Karadağ’ın Cetinje kentinde meydana geldi. Bir kişi, önce kedin ailesini öldürdü, devamında polisler ayrıca yoldan geçenlere ateş açtı. Saldırıda toplam 11 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.

Saldırgan da öldürüldü

Cetinje Polisinden yapılan açıklamada, 34 yaşındaki saldırganın, aralarında çocuk ayrıca polislerin de bulunduğu çok sayıda kişiye ateş açtığı kaydedildi.

Olayda 11 kişinin öldüğü, 6 kişinin yaralandığı belirtilen açıklamada, saldırganın polisle girdiği çatışmada öldürüldüğü bildirildi.

Yerel medyada yer alan haberlerde, aile içi kavgada, saldırganın ilk olarak kendi ailesine, ardından yoldan geçenlere ateş açtığı belirtildi.

Karadağ Başbakanı Dritan Abazovic, yaptığı açıklamada, ‘Tüm Karadağ vatandaşlarını masum kurbanların aileleri, akrabaları, dostları ayrıca Cetinje vatandaşlarının yanında olmaya çağırıyorum. Karadağ daha önce böyle bir trajedi görmedi.’ ifadesini kullandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.