Instagram’da Sayfayı Yukarı Kaydırma Satın Almak

Instagram’da Sayfayı Yukarı Kaydırma Satın Almak

Instagram, gün geçtikçe birçok yeni özellik getiriyor ve bu özelliklerin çoğunluğu tam manasıyla bilinmiyor. Instagram sayfayı yukarı kaydırma özelliği böyle bir özellik olarak tanımlanabilir. Söz konusu özelliğin faal duruma gelebilmesi adına Hikâye kısmına link koymak gerekir. Lakin bunun da birtakım kaideleri vardır. Oysaki pek çok üyenin, bunlardan haberi yoktur.

Çünkü üyelerin büyük bir bölümü Instagram sayfayı yukarı kaydırma satın almak konusunu merak ediyor ve bu konuda araştırmalar yapıyor. Fakat bilinmeyen, bu özelliği kullanmanın ihtiyaçlara bağlı olduğudur. Burada birçok unsur olmakla birlikte, birisi 10 bin takipçiye sahip olunmasıdır.

Hikâye Yukarı Kaydır Ne İşe Yarar?

Sayfayı yukarı kaydırma, Instagram tarafından sunulan özellikler içerisindedir. Özellik, aplikasyonun dışına açılan linklere destek olur. Şayet bir link konulursa, bir üye sayfayı yukarı kaydırdığında bunu görür ve linke tıklayabilir. Böylelikle hemen ilişkili sayfaya yönlendirilir.

Link Koymanın Önemi Nedir?

Instagram sayfayı yukarı kaydırma özelliği için lüzumlu fonksiyonlar sağlanıyorsa, kullanılması olanaklıdır. Böylelikle bir link konularak, yönlendirme alınabilir. İnternet mecrasında pek çok internet sitesi bulunur. +Misafir temin ederek takipçi sayısını arttırmak, herkesin amaçları arasındadır.

Bu hem standart bir internet sitesi, hem de Youtube kanalı adına yürürlüktedir. Instagram platformunda Hikâye linkleri, konulan sayfanın trafiğini gözle görülür derecede yükseltecektir. Şayet Youtube kanalı var ise, bilindiği gibi gelir sağlanabilir. Ama bu işlem için de seyredilme gibi değişik kaideler vardır.

Bunları karşılamanın en süratli yöntemlerinden birisi de sosyal medya hesaplarından, buraya üye yönlendirmektir. Çünkü Instagram’da beğenilen bir hesaptan bahsediliyorsa, hesabın kullanıcıları kişiyi Youtube üzerinde de görmeyi talep edecektir. Yalnız bini aşkın kanal arasından bulunmak da bir hayli zordur.

Link koyma neticesinde kazanılan misafirler, kısa bir süre içinde amaca ulaşılmasını sağlayacaktır. Aynı husus, internet siteleri için de söz konusudur. Şirket hesaplarında link koymaksa gerek kişinin kendisini tanıtması, gerekse de mallarını daha fazla göstermesi için bir vesiledir. Çünkü Hikâye linkine uğrayan kişiler, ürün ayrıntılarını görmek veya hesabın sahibini incelemek amacı ile buraya göz atacaktır.

Link Ekleme Hilesi Var Mı?

Şayet Instagram aracılığıyla işaret edilen link koyma kaideleri sağlanmıyorsa, özelliğin kullanılabilmesi olanaklı değildir. Binaenaleyh Instagram Hikâyeye link koyma hilesi biçiminde soruşturmalar, koşulların yerine getirilmemesi durumunda geçerli değildir.

ETİKETLER: Instagram
YAZAR BİLGİSİ
Şadiye Gökçe Sürer
Sanat Tarihçi Okur - Yazar Araştırmacı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.