Instagram Takipçi Hilesi Scripti İnstaWeb Son Sürüm

Instagram Takipçi Hilesi Scripti İnstaWeb Son Sürüm

Instagram takipçi scripti, Instagram üzerinden ücretsiz bir şekilde takipçi kasmanızı sağlayan bir scripttir. Son zamanlarda oldukça popüler olan Instagram takipçi satışının yanı sıra Instagram takipçi kasma siteleri de oldukça popüler ve yüksek oranda trafik sağlamaktadır. Ayrıca, eğer bir SMM paneli kurmak istiyorsanız Instagram takipçi scripti ile bir site kurum API elde edebilir kendi takipçilerinizi satabilirsiniz.

Yeni Getirilen Güncellemeler ve Özellikleri

 • Login sorunu ve scriptin hesapları check pointe düşürme olayları iyileştirildi.
 • Resimsiz (bot)  kullanıcıların sisteme girişini engelleme özelliği eklendi.
 • Admin paneli üzerinden sıkıntısız iwp aktarma özelliği getirildi.
 • İmport ve Export dosyaları güncellendi. Hatasız hale getirildi.
 • Tasarımda değişiklikler yapıldı, mat gri renk teması eklendi.
 • Bayilik sistemi hatasız hale getirildi. Artık bayilik verme özelliği sorunsuz.
 • Curl, request’ler yeniden yazıldı, sayfa index hızı arttırıldı.
 • Takipçi gönderme, beğeni gönderme, yorum gönderme, story gönderme fonksiyonları üzerindeki hatalar giderildi ve yeniden yazıldı.

Güncelleme Hakkında

Arkadaşlar şuan panel beğeniyi proxy ile yüksek performans’da atmaktadır ama, instagram takipçi gönderme özelliğine yeni bir düzenleme yapıldı. Örneğin bir hesabı 10 kişi takip ediyorsa ve bu hesap 1000 kişiyi takip ediyorsa, instagram bu hesabın takipçi kazanmadan yeni bir hesabı takip etmesini engelliyor.

Piyasada bulunan hesapların çoğunun takip ettiği hesap sayısı çok olduğu için limite girdi. Onun için takip etme gücü baya azaldı. Takip gücünü otomatik olarak düzenlemek için her hesabın otomatik takipten çıkma (unfollow) özelliğini kullanarak takip edilen sayısını azaltması lazım.

Aldığınız Hataların Çözümü

 • Giriş (Login) sorunu: Bu takipci scriptinde giriş yani login sorunu yoktur. Hiçbir şekilde giriş sorunu almazsınız.
 • Kullanıcı adı bulunamadı: panele 1 adet iwp user import edin daha sonra sql üzerinden İnsta İd bölümünü yüklediğiniz iwp’yi yapın.
 • Takipçi, beğeni ve yorum işlemleri: Bu özellikleri toplu olarak kullanabilmek için bir proxy listesi oluşturup öyle işleme almanız gerekmektedir, proxy olmadan kullanamazsınız.

İnstaWeb Son Sürüm Kurulumu

 1. İndirdiğiniz zip dosyadan ”app/config/config.local.php” ve ”app/config/config.php” dosyalarını kendi veritabanı bilgilerinize göre doldurun.
 2. phpmyadmin.sql dosyasını host’unuza girerek phpmyadmin üzerinden veritabanınıza upload edin.
 3. Tüm script dosyalarını sitenize yükleyin.
 4. Admin paneli üzerinden cronjob ve sistemin teknik özelliklerini gözden geçirerek kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

(Güncel İnstaWeb Instagram takipçi scriptini indirmek için yukarıdaki resme tıklayın! Rar pass vs. yoktur.)

Instagram takipçi hilesi scripti konulu içeriğimizin sonuna geldik. Takipçi scriptleri arasında en iyilerinden birisi olan İnstaWeb’i yukarıdaki yönergeleri takip ederek rahatlıkla kurabilirsiniz. Ancak yeni Instagram takipçi scripti olan InstaBom kadar verimli çalışmayabilir. Daha fazla bu tarz scriptler için yandaki bağlantıya tıklayarak ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

 1. gence_2o0_17 dedi ki:

  Iyi

 2. suleyman dedi ki:

  Fatal error: Class ‘SmmApi’ not found in /home/takipcimarkt/public_html/app/Controllers/Admin/ApiSmmController.php on line 54admin login kısmında sorun yokmus ama bu sorunla karsılasıyorum bu nedır cozemedım

 3. suleyman dedi ki:

  merhaba scripti kurdum herseyı harfıyen yaptım ancakgiriş yaparken sifre yanlıs dıyor, phpmyadminden baktıgımda senın verdıgın sıfre ıle aynı ama sısteme gırmıyor ıstersen deneyebılırsın https://takipcimarkt.com/