Havuz Yapımına İtiraz Eden AK Partili Meclis Üyesi: ‘Herkesin Evinde Var Zaten’

Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis oturumunda AKP Partili Meclis üyesi Neşe Menderes, Kuşadası’ndaki kapalı havuz projesine, “Herkesin evinde …

Havuz Yapımına İtiraz Eden AK Partili Meclis Üyesi: ‘Herkesin Evinde Var Zaten’

Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis oturumunda AKP Partili Meclis üyesi Neşe Menderes, Kuşadası’ndaki kapalı havuz projesine, “Herkesin evinde havuzu var” diyerek karşı çıktı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu başkanlığında yapıldı.

Toplantıda AK Partili meclis üyeleri Kuşadası’na yapılmak istenen yarı olimpik bayşanslı giriş yüzme havuzu projesine itiraz etti. 

AK Partili meclis üyesi Neşe Menderes, “Aydın merkezde sporcu yetiştirmek için yüzme havuzu var mı?” diye sordu. Başkan Özlem Çerçioğlu, “Var” diye yanıt verdi. Ardından Çerçioğlu, “Sayın meclis üyesi illa sporcu yetiştirmek konu değil ki, siz de ben de veya başka birisi de spor için 50 yaşında olur, 60 yaşında olur gider yüzer’ dedi.

AK Partili Menderes, Çerçioğlu’nun sözleri üzerine, “Kuşadası’nda herkesin havuzu var zaten” dedi. Bu sözler üzerine Meclis salonunda kahkahalar yükselirken, Başkan Çerçioğlu, “Nerde herkesin havuzu var, sizin havuzunuz var. Yoksul, fakir vatandaşın ne havuzu var” diyerek tepki gösterdi.

Diğer yandan proje oy birliğiyle komisyona gitti.

İşte o anlar ?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.