Hatayspor’lu Christian Atsu Hakkında Arama Çalışmaları Sürüyor

Hatayspor’lu Christian Atsu Hakkında Arama Çalışmaları Sürüyor

Hatayspor’un önemli oyuncularından olan ve deprem yüzünden enkaz altında kaldığı düşünülen Christian Atsu hakkında arama çalışmaları devam ediyor. Son olarak ünlü oyuncunun evinde ayakkabılarına ulaşıldığı bilgisi verildi.

Atsu Hakkında Belirsizlik

Hatay’da pek çok kişiye mezar olan Rönesans Rezidans’ta oturan Christian Atsu için arama çalışmaları sürüyor. Depremin üstünden yaklaşık olarak 10 gün geçmesine karşılık Atsu’dan herhangi bir şekilde haber alınamadı. Arama kurtarma çalışmaları bir taraftan devam ederken oyuncunun menajeri de son gelişmeleri aktardı.

Oyuncunun menajeri şu ifadeleri kullandı: “Deprem olalı 9 gün oldu ve Christian’ı hala bulamadık. Odasını tespit ettik, iki çift ayakkabısını bulduk. Ancak Christian yok. Alanda daha fazla yardıma ve tercümana ihtiyacımız var. İşler inanılmaz derecede yavaş ilerliyor. Ekiplere sağlanan kaynakların yetersizliği nedeniyle hayatlar kaybediliyor. Ne yazık ki Hatayspor kulübü, Christian’ı ararken bizimle aynı tarafta değil. Bölgedeki siviller ve gönüllüler de hayatta kalanları bulmak için büyük çaba sarf ediyor ama yine de daha fazla kaynağa ihtiyacımız var. Özellikle sahada çalışabilmemiz için bir tercüman gerekiyor”

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.