Haberci Rüya Nedir? Nasıl Görülür?

Haberci Rüya Nedir? Nasıl Görülür?

Bilim adamları, beynin uyku sırasında zaman aşarak mesajlar alabildiğini söylüyorlar. Bu da bize rüya olarak yansıyor. Haberci rüyalar bize, bazı olaylar ve konular hakkında haber verirler, fakat haberci rüyalar daha çok ölüm ve felaket konusunu kapsar. Hepimiz her gece bir çok rüya görürüz, normal rüyayla haberci rüyayı ayırmak ise rüyayı gördüğümüz tarih ile ilgilidir.

Haberci Rüyalar Ne Zaman Görülür?

Haberci rüya ile normal rüyayı Ay’ın fazlarına göre belirleriz. Özellikle dolunay geceleri, dolunayın 3 gün öncesi ve 3 gün sonrası bize haberci rüyalar gösterebilir. Dolunayda sadece ölüm ,felaket  rüyaları görülmez, arkanızdan konuşanları, dedikodu yapanları görmenizde mümkündür. Yeniay’dan 3 gün öncesi de haberci rüyaların görüldüğü zamanlardır. Yeniay’da görülen rüyalar ise yenilik rüyaları olarak adlandırılır. Hayatınız hakkında beklediğiniz haberler hakkında muhakkak haber alırsınız rüyanızda.

Herkes Haberci Rüya Görebilir mi?

Herkes, her gece rüya görür, hatta tek bir rüya bile değil. Her gece bir çok rüya görürüz. Bazılarını hatırlarız, bazılarını hatırlamayız. Bilim adamları hatırlama, hatırlamam konusunda uzun araştırmalar yapmaktadır. Bütün insanların normal rüyalar görmesi gibi bütün insanlar haberci rüyalarda görürler. Önemli olan normal rüya ile haberci olan rüyayı ayırt edebilmektir.

Haberci Rüyalar Nasıl Yorumlanır?

Yeniayın rüyalarımız da bizler yeniliği gösterdiğini konuşmuştuk. Yeniay zamanında gördüğümüz rüyaları kötülüğe yormamalıyız, fakat sürekli yeniay günleri kötü rüyalar görüyorsanız bu evrenin size, ortamınızı değiştirmeniz gerektiğinin bir haberi olabilir.

Haberci Rüya Görmek İçin Ne Yapılmalı?

Herkes haberci rüyalar görebilir. İstisna olarak yapılması, yaptırılmazı gereken bir durum söz konusu değildir. Rüyada gördüğümüz her objenin bir anlamı vardır. Ayın fazlarına göre rüyalarınızı takip etmelisiniz. Muhakkak size bir haber verecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Eda Coşkun
Merhabalar, psikoloji lisans mezunuyum, cinsel terapi üzerine çalışmalarımı sürdürürken sizlere cinsellik ile ilgili bilgiler vermek için buradayım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.