Gıcık Komşulara Verilen Trajik Cevaplar ve Diss’ler

Gıcık Komşulara Verilen Trajik Cevaplar ve Diss’ler

Çağımızda bitmekte olan komşulukların toplum temeli derinden sarstığını farketmiş miydiniz? Komşulukların bitmesi demek huzursuzluk, güvensizlik ve inatçılık demektir. Ki bu konular sizi ciddi ölçüde sıkıntıya sokabilir. Mesela, eğer bir üst komşuysanız ve çok fazla ses yapıyorsanız önceden sizi umursamayan komşular yerine polisi arayan komşular ile karşılaşırsınız.

Dolayısıyla komşularla vakit geçirmek birbirinize karşı samimi olmak çok önemlidir (en azından başınızın ağrımaması için). Velhasıl bu gün sizlere birbirleriyle inatlaşan ve komşusundan şikayetçi olan gıcık komşuları derledik. Dilerseniz lafı uzatmadan bu komşuların yaptıklarına bir bakalım.

#1 Duvarın Sadece Kendi Tarafında Kalan Kısmını Temizleyen Yardımsever Komşu.

#2 Great Dane Cinsi Köpeği Golden Retriever Cinsi Köpeğime Saldırdıktan Sonra Komşumun Bana 288 Dolar 66 Cent Veteriner Borcu Vardı. Onu Asliye Mahkemesine Dava Etmeden Bir Gün Önce Bana Böyle Ödeme Yaptı.

#3 Üst Komşumuzun En Sevdiği Ayakkabıları.

#4 Komşumun Rulmanları Sıkıntılı Bir Rüzgar Türbini Var ve Çok Fazla Gürültülü. Geçen Gün Bir Süredir Sessiz Olduğu için Kontrol Etmeye Çıkmıştı ve…

#5 Gönderen: İyi Bir Komşu Gibi Benimle Konuşmak Yerine Çimlerim Hakkında Polisi Arayan Her Kimse Sıra Sende.

#6 Komşularımız Çöp Kutularımız Bir Bariyerin Arkasında Değil Diye Belediyeye İsimsiz Şikayette Bulunmuşlar. Artık Çöp Kutularımız Bariyerlerin Arkasında.

#7 Komşuların Köpeğimin Bütün Kış Boyunca Dışarıda Olması için Havanın Çok Soğuk Olduğu Konusunda Şikayetçiydiler. Onlara Bunu Gönderdim.

#8 Sürekli Yan Komşunun Çocuklarının Arka Bahçeme Attığı Şeyleri Buluyordum. Sonra Bu Sabah Bu Oldu…

#9+Bahçenizdeki Karahindibalar Konusunda Bir Şey Yapın! Lütfen!

-Bedava Karahindibalar! İstediğiniz Kadar Alın!

#10 Bahçesine Giren Topları Geri Almasınlar Diye Ağaca Asan Komşu.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.